Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

katel 00:05, 24 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Chłopcy mają fajną zabawę , mówiłaś mi o tych kretach ale nie sądziłam że aż tak poszalały - zrobi się cieplej to wodą to spłuczesz do dziur.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
sylwia_slomc... 10:00, 24 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
U mnie trawnik wygląda podobnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kawa 10:16, 24 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
super że jesteś
kretowisk nie zazdroszczę

ale wiosna i ciesze się że "się odkurzyłaś"
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anbu 12:15, 24 lut 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Monia fajnie, że jesteś. Fajna zima była ale wiosna fajniejsza. Kretowiska też mam na szczęście na starym trawniku
____________________
Ania Ogród Ani :)
Zana 23:10, 26 lut 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
U mnie na trawniku takie same wulkany. Czytam u Ani, że coś Ci poryło rabaty hostowe. Mam nadzieję, że to nie nornice, bo te cholery uwielbiają zżerać hostowe korzonki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anetta 12:03, 28 lut 2017


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Co za wstrętne gryzonie , jak mogły zryc tak trawnik w takim ładnym ogrodzie ...
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Marga 12:32, 28 lut 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
olga80 napisał(a)
jak bym miała taką białą zimę to też bym nie marudziła u nas śniegu jak na lekarstwo młody nawet na sankach nie pojeździł Wisna już się zbliża wszystko budzi się do życia

Przyznam, że w tym roku nie narzekaliśmy na brak śniegu. Fajnych stoków narciarskich na Lubelszczyźnie nie brakuje (najbliższy, Globus, jest 2km od nas ). Chłopcy nieźle sobie poszaleli Sanki oczywiście też były.

Basilikum napisał(a)
ale fajnie, ze juz i u Ciebie wiosna no i ze wreszcie jestes

Witaj Izabello. W końcu i u mnie, na wschodzie Polski, wegetacja ruszyła.
katel napisał(a)
Chłopcy mają fajną zabawę , mówiłaś mi o tych kretach ale nie sądziłam że aż tak poszalały - zrobi się cieplej to wodą to spłuczesz do dziur.

Nie umiem spłukiwać Słyszałam, że tak się robi, ale zupełnie mi to nie wychodzi. Zbieram kopce na taczkę, a resztę zagrabiam. Boję się tylko, że z czasem trawnik może mi sie zapadać miejscami.
sylwia_slomczewska napisał(a)
U mnie trawnik wygląda podobnie


Kurcze, porażkę mamy obie z tymi kretami I jak chłopaki mają grać w piłę na takim trawniku?
Kawa napisał(a)
super że jesteś
kretowisk nie zazdroszczę

ale wiosna i ciesze się że "się odkurzyłaś"

Dzięki Kamilko Postaram się zaglądać częściej niż raz na 4 m-ce Może w tym roku rośliny w końcu zawezmą się i ruszą do góry, wtedy będę miała co pokazywać (oczywiście nie ze wszystkich stron )

anbu napisał(a)
Monia fajnie, że jesteś. Fajna zima była ale wiosna fajniejsza. Kretowiska też mam na szczęście na starym trawniku

Miło Aniu, że zaglądasz Moje krety jakieś wyjątkowo płodne, ale do tej pory to nie miałam z nimi problemu
Zana napisał(a)
U mnie na trawniku takie same wulkany. Czytam u Ani, że coś Ci poryło rabaty hostowe. Mam nadzieję, że to nie nornice, bo te cholery uwielbiają zżerać hostowe korzonki.

Ooo...następna doświadczona przez kreciki Poryło, poryło mi rabaty z hostami i też zastanawiam się czy przypadkiem korzonków jakiś głodny gryzoń mi nie skonsumował w zimie. Chyba czas postarać się o koty
anetta napisał(a)
Co za wstrętne gryzonie , jak mogły zryc tak trawnik w takim ładnym ogrodzie ...

A ja Anetko, u ciebie dopiero byłam Dziękuję za komplement

____________________
Ogród dla moich synków
MirellaB 12:35, 28 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pierwszy raz masz tak poniszczony trawnik przez krety?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Basilikum 17:12, 28 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
mi chyba pomogly brzeczyki. W tym roku w ogrrodzie nie mama ani jednego kopca. Na lace dosc duzo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sarenka 09:15, 01 mar 2017


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wpadłam się przywitać, ale niestety nie dam rady nadrobić.
Macham
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies