Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Betka 21:44, 10 mar 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
No i Monika zaginęła......hip-hop
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Jana 17:07, 11 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
ciekawe jaki rodzaj bodziszka wybrałaś, w L był tylko ten rodzaj co pokazałam
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Basilikum 19:32, 11 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
o takie brzczki mi chodzilo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 14:00, 13 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
przepraszam link mi zginal w drodze

http://www.ebay.de/itm/XXL-Maulwurfschreck-Wuhlmaus-Maulwurf-Solar-Maulwurffalle-fur-650-qm-H-H-MV-250-/391124193101?hash=item5b10d18f4d:g:Tz8AAOSwuzRXe3Wd
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Marga 14:12, 13 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
frezja napisał(a)

Mam z sadzonek.Bardzo szybko nabierają masy.U mnie odmiana korzeniasty Spessart oraz kantabryjski "Cambridge"- niski.

Dzięki Ewo za podpowiedz. Fajnie, że u Ciebie szybko przyrasta, to nie będę w takim razie gęsto sadziła.

Jana napisał(a)
mam 2 rodzaje bodziszków ale jest za wysoki i się pokłada paprotka piękna

Znaczy się celować w niższe trzeba
Miodunka jest piękna, zgadzam się, ale chyba ją posadzę w cieniu, bo może nie dać rady na patelni.

Betka napisał(a)
Jesli chodzi o bodziszek to ja mam i mogę się podzielić . Miodunka u mnie na słońcu troche mdleje ale daje rade. Tez mam jak chcesz

A chętnie Bardzo dziękuję.Krzycz jak coś Ci się u mnie spodoba

vita napisał(a)
Napisałam osiem sztuk? Dorzuć jeszcze cztery

ok min 12szt będzie. Dzięki.

Kawa napisał(a)
Monia i widze u Ciebie wiosna
też kupię bodziszka jeszcze go nie mam ale jeszcze się nei zdecydowałam
podoba mi się bodziszek wspaniały taki jaki ma Agatka z Pszenicznej

Oj tam wiosna Hebel i tylko 3C Dzieciaki znowu w zimowych kurtkach chodzą.
Znajdę chwilkę to skoczę do Agaty zobaczyć

iwka napisał(a)
zastanawiałam się właśnie nad zakupem języcznika, ładnie przezimował u Ciebie. Jak jest z tempem wzrostu, długo trzeba czekać na jako taki efekt ?

Iwonko, ja go już takiego kupiłam ostatniej jesieni Chyba z 10zeta kosztował, wiec pewnie malutkiego nie opłaca się kupować. Wygląda trochę samotnie i pewnie dokupię mu towarzystwo.

KasiaWB napisał(a)
Bodziszka wspaniałego (Geranium magnificum) sobie kup ja niestety jeszcze nie spotkałam ale bardzo bym chciała mieć wprawdzie na targach niby takiego kupiłam, ale okazał się zupełnie inną odmianą i wielkim niewypałem Mam jakiegoś fioletowego pełnego, białego i niebieskiego, ale wszystkie pokładają się i wyglądają mało atrakcyjnie niestety.

O widzisz Kasiu, Kamila też mi poleciła bodziszka wspaniałego. Ciekawe czy jak pojadę do szkółki, to będzie jakiś wybór... Pewnie jeżeli nie wypróbuję kilku różnych odmian, to się nie przekonam który będzie rósł u mnie dobrze.
Dzięki za pozdrowienia i od pozdrawiam

jona napisał(a)


Mogę się podzielić bodziszkiem korzeniastym w kolorze różowym. Odmiana nieznana, gdyż kupiony po prostu jako "bodziszek".
Gdybyś znalazła bodziszka "Rozanne", to polecam. Kwitnie całe lato i jesienią też. Mam jedną sadzonkę, spróbuję go rozmnożyć

A wiesz Asiu, że chętnie przyjmę korzeniastego Chyba skończy się na tym, że posadzę kilka różnych odmian. Polecany przez ciebie Rozanne już sobie wygooglałam. Też piękny Piszą, że przez 13 lat z jednej znalezionej roślinki zrobili 8 milionów sadzonek!

Betka napisał(a)
No i Monika zaginęła......hip-hop

Jestem, tylko się ukrywam Od 8 dni nie zaglądałam na działkę i mam doła

Jana napisał(a)
ciekawe jaki rodzaj bodziszka wybrałaś, w L był tylko ten rodzaj co pokazałam

No byłam w L, ale już przebrali Szczypioru dużo było.
Jeszcze nie wybrałam, bo sama nie wiem co chcę. Wiem tylko, że ma być bodziszek.....a one takie do siebie wszystkie podobne

Basilikum napisał(a)


http://www.ebay.de/itm/XXL-Maulwurfschreck-Wuhlmaus-Maulwurf-Solar-Maulwurffalle-fur-650-qm-H-H-MV-250-/391124193101?hash=item5b10d18f4d:g:Tz8AAOSwuzRXe3Wd

Dzięki Ci piękne To jakieś fale odstraszające krety emituje i nawet nie jest zbyt drogie. Popytam u nas w ogrodniczych.
____________________
Ogród dla moich synków
Basilikum 14:18, 13 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
na pewno sa, my w w Pl kiedys w Casto kupowalismy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
wojtas2101 18:37, 13 mar 2017


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Jak twoje bukszpany?
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
anbu 21:05, 13 mar 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Monia napisz proszę co ile posadziłaś swoje Silver Dollar Cofnęłam się do zeszłego sezonu i są piękne! :-*
____________________
Ania Ogród Ani :)
Marga 00:05, 14 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
wojtas2101 napisał(a)
Jak twoje bukszpany?

A rosną sobie Tak serio, to ich jeszcze nie cięłam, bo nie było sygnału. Czekam, aż jakaś mądra głowa ogłosi na forum, że już czas.
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 00:10, 14 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
anbu napisał(a)
Monia napisz proszę co ile posadziłaś swoje Silver Dollar Cofnęłam się do zeszłego sezonu i są piękne! :-*

Kurcze... co 80cm? Nie jestem pewna, ale jak będę na działce to ci zmierzę. Jeszcze się nie stykają. Glebę mają taką trochę kiepskawą, bo zmieszaną z pobudowlaną i czasami za sucho.
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies