Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

agnieszka_m 11:34, 01 mar 2017


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
O jejku jak zryły pasożyty jedne

wysiewasz coś
____________________
Mój mały ogródeczek :).
07_Rene 11:56, 01 mar 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
U mnie krety też dały się we znaki Na szczęście w sezonie, jak się kosi regularnie to nie ryją. Mam nadzieję, że od Ciebie też się wyniosą.
Fajnie ogląda się symptomy wiosny
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
amelia_b 12:31, 01 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Jak tam Monika? kretowiska uprzątnęłaś? kiedy będziesz ciąć derenie Elegantisima?
____________________
Pogubiłam się po drodze
katel 17:02, 01 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Najtrudniej znaleźć otwór, najlepiej patykiem, potem zalewasz go wodą i coraz szerzej polewasz i wszystko do dziury spływa - no tylko czasem otworu się nie znajdzie no i wtedy tylko łopata
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Betka 09:57, 02 mar 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Oglądałam kiedyś film o Kretach. Te zwierzęta nie są takie głupie nie da ich się utopić ani zadymić. Najlepiej jak podlejesz nie opryskasz tylko podlejesz np. Durzbanem. To środek przeciw pędrakom! Jak nie będą miały co jeść to nie będą ryć
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
katel 20:50, 02 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Beatko nie o utopienie kreta mi chodzi, tylko o spłukanie kopca, żeby z ziemią nie latać - za pomocą wody wprowadza się ją do dziurki i trawkę ślicznie wodą wypłukuje
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Marga 14:26, 03 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
MirellaB napisał(a)
Pierwszy raz masz tak poniszczony trawnik przez krety?

Tak, pierwszy raz Jesienią sąsiadka gazowała swoje, więc pewnie do mnie uciekły.

Basilikum napisał(a)
mi chyba pomogly brzeczyki. W tym roku w ogrrodzie nie mama ani jednego kopca. Na lace dosc duzo

Iza, jakie brzęczyki? Gdzie to się kupuje?

sarenka napisał(a)
Wpadłam się przywitać, ale niestety nie dam rady nadrobić.
Macham

Fajnie, że jestseś Nic nie straciłaś, bo nic ciekawego na działce się nie dzieje

agnieszka_m napisał(a)
O jejku jak zryły pasożyty jedne
wysiewasz coś

Tak, stipę Właśnie wychodzi z pod ziemi. A potem zobaczymy....

07_Rene napisał(a)
U mnie krety też dały się we znaki Na szczęście w sezonie, jak się kosi regularnie to nie ryją. Mam nadzieję, że od Ciebie też się wyniosą.
Fajnie ogląda się symptomy wiosny

Oooo...to i ja mam nadzieję, że jak zacznę używać kosiarki, to się wyniosą w spokojniejsze miejsce

amelia_b napisał(a)
Jak tam Monika? kretowiska uprzątnęłaś? kiedy będziesz ciąć derenie Elegantisima?

Jeszcze nie wszystkie.
Derenie juz pocięłam, a patyczki powtykałam w ziemię

katel napisał(a)
Najtrudniej znaleźć otwór, najlepiej patykiem, potem zalewasz go wodą i coraz szerzej polewasz i wszystko do dziury spływa - no tylko czasem otworu się nie znajdzie no i wtedy tylko łopata

Próbowałam juz z tym wężem... ale łopata sie sprawdza

Betka napisał(a)
Oglądałam kiedyś film o Kretach. Te zwierzęta nie są takie głupie nie da ich się utopić ani zadymić. Najlepiej jak podlejesz nie opryskasz tylko podlejesz np. Durzbanem. To środek przeciw pędrakom! Jak nie będą miały co jeść to nie będą ryć

No nieźle To mam i pędraki? Taka sprzedaż wiązana? Utopić kreta tez już próbowałam i nic.

____________________
Ogród dla moich synków
Marga 14:31, 03 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Paprocie które na 100% przeżyły zimę:
3 odmiany srebrnych gdzieś znikły pod ziemią.





____________________
Ogród dla moich synków
Marga 14:35, 03 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Coś wyłazi


chyba rabarbar. zgnity czy co?



____________________
Ogród dla moich synków
Basilikum 15:45, 03 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Rabarbar nie zgnity, moj tez tak wyglada

link do brzeczkow pozniej wrzuce z innego kompa

ale fajne te paprocie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies