Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

AnnaCh 08:49, 27 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
agnieszka_malysa napisał(a)
Witam ja też się niemogę doczekać obrzeży z kostki to narazie aby niepchać się w dodatkowe koszty wykorzystuję starą cegłę a jak w przyszłości będę mieć kostkę to zamienię

A ja dopóki nie będę mieć kostki robię te takie plastikowe falowane obrzeża. Szkoda mi kasy na bordy, po to, żeby je później wyrzucać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Basilikum 09:38, 27 sie 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja szukam starej cegly u nas na wage zlota
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sarenka 09:42, 27 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
AnnaCh napisał(a)

A ja dopóki nie będę mieć kostki robię te takie plastikowe falowane obrzeża. Szkoda mi kasy na bordy, po to, żeby je później wyrzucać

Mi się te falowane nie podobają,wiec nawet ich nie biorę pod uwagę.
____________________
Magda W samym sloncu
Dominika11 11:22, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ja miałam falowane, ale jak dla mnie lichota, choć faktycznie najtańsze są

U mnie pod wpływem temperatury bardzo szybko pękały i niszczyły się i kosiarka też mi je załatwiała, a jak się stanęło to już wogóle strzelała na maska, więc poszłam w coś bardziej solidnego
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
agnieszka_m 11:28, 27 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
AnnaCh napisał(a)

A ja dopóki nie będę mieć kostki robię te takie plastikowe falowane obrzeża. Szkoda mi kasy na bordy, po to, żeby je później wyrzucać


o to właśnie chodzi szkoda kasy
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Dominika11 11:31, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
agnieszka_malysa napisał(a)


o to właśnie chodzi szkoda kasy


ja mam robione właśnie z zamysłem, że później wykorzystam przy robieniu drugiej części ogródka, więc nic się nie zmarnuje, bo tak to faktycznie było by wyrzucenie kasy i to dość sporej
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
agnieszka_m 11:34, 27 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Dominika11 napisał(a)


ja mam robione właśnie z zamysłem, że później wykorzystam przy robieniu drugiej części ogródka, więc nic się nie zmarnuje, bo tak to faktycznie było by wyrzucenie kasy i to dość sporej

Ze mnie śmieje się teraz mój Tato że niemusi gruzu wywozić bo ja mu wszystką starą cegłe co rozbierał garaż czy stare kominy wysprzątam
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Marga 13:22, 28 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ooo, widzę, że ciekawa dyskusja wywiązała się na temat obrzeży. Prawie każdy ma inne i swoje poleca
U mnie jednak będą kanciki jako obrzeże trawnika i ekobordy między korą i kamykami. Nie chciałoby mi się podkaszać za każdym razem podkaszarką. Dziękuję Wszystkim za opinie

Dominika, Sarenka, Agnieszka, AniaCh, Basilikum, Karol
Dzięki że zaglądacie. Buziaki
____________________
Ogród dla moich synków
olga80 14:16, 28 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
ja miałam obrzeże falowane i mnie zawiodło, kosiarka je kosiła, w niektórych miejscach jest połamane na wiosnę chce je zlikwidować pozostają mi kanciki
____________________
Teresa Moje małe królestwo
sarenka 14:34, 28 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Marga napisał(a)
Ooo, widzę, że ciekawa dyskusja wywiązała się na temat obrzeży. Prawie każdy ma inne i swoje poleca
U mnie jednak będą kanciki jako obrzeże trawnika i ekobordy między korą i kamykami. Nie chciałoby mi się podkaszać za każdym razem podkaszarką. Dziękuję Wszystkim za opinie

Dominika, Sarenka, Agnieszka, AniaCh, Basilikum, Karol
Dzięki że zaglądacie. Buziaki


Obawiam sie jak to będzie przy koszeniu przy rabacie,ale u mnie nie jest równy teren, kora będzie ciut wyżej, wiec pewnie by się osypywała. Zamówiłam dziś ekobordy bo bedą jeszcze miedzy kora a kamykami
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies