Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Edit 16:23, 21 sie 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Ja jakoś z czasem na minusie jestem więc często nie zaglądałam. Dzisiaj wchodzę i ...cofam, cofam i cofam aby pismo obrazkowe nadrobić a tu nic nie pooglądałam sobie....smutna mina
Pozdrawiam i dużo deszczu życzę (dla siebie też )
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Dominika11 20:32, 21 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
agnieszka_malysa napisał(a)


A u mnie ani kropelki deszczu niebyło. Mauzer to jest taki duży 1000 litrów pojemnik na wodę na deszczówkę tylko deszcz niepada. dwa miesiące czekałam na niego


O takie pojemniki to super sprawa, ja też mam 1000, ale niedawno mam zakończoną sprawę z 12000 litrów, będę mieć czym podlewać a jest już tego trochę - tylko niestety też kiepsko z deszczem
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Marga 22:59, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
olga80 napisał(a)
Witam. Przyszłam z rewizytą ,masz ogród jak z bajki i ta rzeczka oj pięknie tam. Doskonalę Cię rozumiem, że odgradzasz się od niej też ma synusia, który ma 5 lat i wiem,że oczy trzeba mieć w koło głowy aby widzieć co robi a każdy zbiornik wody to niebezpieczeństwo. Będę zaglądać i podziwiać zmiany w ogrodzie.

Miło Olga, że wpadłaś i masz ochotę podziwiać moje "postępy". Oj, chyba zbyt szybko mi to nie pójdzie Mało się teraz dzieje u mnie, ale serdecznie zapraszam
My, mamy rozbrykanych pięciolatków rozumiemy się bez słów
____________________
Ogród dla moich synków
chagall 23:02, 21 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Witaj Marga
Wpadłam z rewizytą i jestem pod ogromnym wrażeniem. Masz piękną działkę i dom, wspaniałych synów i duże postępy ogrodowe. Ta wielka rabata jest imponująca!!!

Wyczytałam również, że mieszkasz około 20 km na południe od Lublina, a ja po drugiej stronie Wisły, ale mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli w linii prostej mamy do siebie całkiem niedaleko
____________________
Ania - Atacama pod lasem
Marga 23:07, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Edit napisał(a)
Ja jakoś z czasem na minusie jestem więc często nie zaglądałam. Dzisiaj wchodzę i ...cofam, cofam i cofam aby pismo obrazkowe nadrobić a tu nic nie pooglądałam sobie....smutna mina
Pozdrawiam i dużo deszczu życzę (dla siebie też )

Edit, masz rację, aż się sama cofnęłam za zdjęciami. Ostatnie jakieś słabe były na 32 stronie! Głupio mi, że u mnie zdjęcie co 10 stron. Kurczę, obiecuję, że się poprawię. Wątek bez zdjęć to wątek do d... Aparacik już wkrótce będzie nowy, bo stary ledwo zipie
Dziękuję za życzenia i odpozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 23:09, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Dominika11 napisał(a)


O takie pojemniki to super sprawa, ja też mam 1000, ale niedawno mam zakończoną sprawę z 12000 litrów, będę mieć czym podlewać a jest już tego trochę - tylko niestety też kiepsko z deszczem

Właśnie dokształcam się w tym temacie, bo przed O. nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje Widzę, że to świetna sprawa
____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 23:09, 21 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
marga to chociaż opowiedz co w ogrodzie słychać
____________________
Pogubiłam się po drodze
Marga 23:16, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
chagall napisał(a)
Witaj Marga
Wpadłam z rewizytą i jestem pod ogromnym wrażeniem. Masz piękną działkę i dom, wspaniałych synów i duże postępy ogrodowe. Ta wielka rabata jest imponująca!!!

Wyczytałam również, że mieszkasz około 20 km na południe od Lublina, a ja po drugiej stronie Wisły, ale mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli w linii prostej mamy do siebie całkiem niedaleko

Witaj Chagal Tyle komplementów, że się chyba zaczerwienię Dziękuję pięknie.
Wielka rabata na razie jest obsadzona tylko w połowie, bo cały czas czasu brak i inne ale się przytrafiają. Po 1-szym września tempo prac na pewno przyśpieszy
Cieszę się, że mamy niedaleko do siebie. Dobrze wiedzieć na przyszłość
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 23:22, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
amelia_b napisał(a)
marga to chociaż opowiedz co w ogrodzie słychać

To samo co 2 tyg temu . Wpadam raz na 3 dni i podlewam trochę. Kupiła sobie w Obi krokusiki i białe tulipany na poprawę humoru. A, i czekam na deszcz żeby móc wszystko (trawnik i roślinki) zlać humusem activ.
Bez samochodu kicha
____________________
Ogród dla moich synków
sarenka 08:13, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Marga jaki aparat kupujesz? Możesz mi w prywatnej wiadomości napisać?
My aparatu nie mamy,zdj tylko z telefonu, a na dodatek mój laptop nie pozwala zdj załączac,tylko przez telefon dodaje


No właśnie miałam zapytać o ten humus - to najpierw musi popadać, żeby go zastosować? A wiesz może ile czasu musi minąć od podlaniu humus do wysiewu trawy?
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies