Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

ModraSowa 10:18, 11 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
TEST. Bo po raz kolejny nie wyswietla się u Ciebie mój wpis! dlaczego się pytam?
____________________
Ania Ogród to życie
Ania74 10:22, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
olaw napisał(a)
Zaznaczam na później bo wojna o laptopa w tej chwili

Ja w ogóle nie odpalam laptopa w ciągu dnia... bo nie odgonię towarzystwa później...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
ModraSowa 10:23, 11 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
no nie. Marta. jak tak dalej pójdzie to stracę z Tobą łączność.
Przekaz myśli nie działa.
____________________
Ania Ogród to życie
MalgosiaR 12:42, 11 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Jeny, Ania! Tez tak masz?! Myślałam, ze te moje takie wyczulone. Córcia to jeszcze nie jest taka, ale Mały jak tylko oddale sie rano od gawry zaraz zawodzi... To nie jest fajne, bo po całym dniu, często szalonej nocy, nawet poranek odpada by choć w spokoju kawy sie napić. Doskonale Cię rozumiem.
No i teraz widzisz - to kwestia wyboru. Mam znajomych, co nie odczuwają takich dylematów, bo od małego dzieci siedzą po 12 godzin z nianiami (czasem z nocami włącznie), a oni szybko walczą o swoje życie - kino, teatr, imprezy, spotkania. Nawet wylatują na tydzień nart czy nurkowania bez dzieci. I sa tacy (niestety to ja i moj maz), którzy sobie czegoś takiego nie wyobrażają - ciągną cały majdan razem, w samolotach gniota sie z dziećmi na siedzeniach, wakacje spędzają na gonitwach za dziećmi i w brodziku i teatru nie widzieli juz dawno... Bo po pracy szkoda czasu, lepiej być z dziećmi...

Nie martw sie. Ja tez mam takie momenty, ze zrzedze. Za 5 lat bedzie nam lżej choć pojawia sie inne dylematy...


A to i ja się przyłączę do zrzędzenia, bo dziś wyjątkowy dzień kryzysu, małemu zęby idą w ilości x, do tego przeziębiony, mała na szczęście już lepiej ale zostałam sama maż dopiero w sobotę wraca wrr...Marta a Twoje maluchy ile mają? Myślałam że tylko ja miewam takie cięzkie chwile, dzięki jest mi łatwiej wybacz że u Ciebie na wątku
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
tabliczkazna... 15:14, 11 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
no nie. Marta. jak tak dalej pójdzie to stracę z Tobą łączność.
Przekaz myśli nie działa.


No jak to??? :/
Przecież widzę Twoje wpisy?
____________________
Marta
tabliczkazna... 15:17, 11 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MalgosiaR napisał(a)


A to i ja się przyłączę do zrzędzenia, bo dziś wyjątkowy dzień kryzysu, małemu zęby idą w ilości x, do tego przeziębiony, mała na szczęście już lepiej ale zostałam sama maż dopiero w sobotę wraca wrr...Marta a Twoje maluchy ile mają? Myślałam że tylko ja miewam takie cięzkie chwile, dzięki jest mi łatwiej wybacz że u Ciebie na wątku


Olisia 3 i 9 m-cy; Igi w sobotę roczek. O, yeah!
Właśnie zapodałam leki x2 i zrobiłam obojgu inhalacje. Nadaje sie po tym na godzinny bieg w celu odreagowania nadmiaru emocji
____________________
Marta
tabliczkazna... 15:24, 11 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Jakby mi płacili za każde "załóż kapcie", "nie skacz z pelna buzia", "uważaj na głowę" itp to nigdy juz nie musiałabym pracować
____________________
Marta
MalgosiaR 15:38, 11 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Olisia 3 i 9 m-cy; Igi w sobotę roczek. O, yeah!
Właśnie zapodałam leki x2 i zrobiłam obojgu inhalacje. Nadaje sie po tym na godzinny bieg w celu odreagowania nadmiaru emocji


Martula tak na odmóżdżenie nomen omen, tekst mnie wprawia w głupawy śmiech

https://www.youtube.com/watch?v=1ykw0YkT3IQ

bieg, skakanie, bicie w worek treningowy cokolwiek...
Oj tak święte słowa z tym płaceniem
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
tabliczkazna... 15:49, 11 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Synowi sie podoba nie moge z niego - tylko usłyszy muze (bardzo lubi AC/DC ) od razu sie kiwa )

____________________
Marta
tabliczkazna... 16:05, 11 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
TEST. Bo po raz kolejny nie wyswietla się u Ciebie mój wpis! dlaczego się pytam?


Nie wiem :/ u mnie działa (ulubiony tekst z IT )
Jeśli znowu cos bedzie nie tak, napiszemy do admina.
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies