Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

tabliczkazna... 18:41, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Hihi... Sorry, wiem, ze to straszne, ale wyobrazilam sobie te paznokietki na betonie

Nie przepadam za ptakami. Maz ciotki mojego męża na (uwaga!) trzech arach ma tych sraluchow ponad 50. Ciotka dla równowagi kilkanaście opasłych kotow. To jest koszmar!
____________________
Marta
tabliczkazna... 18:46, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Mamooo, jestem z Ciebie naplawde dumna, kiedy takie pysne obiady lobis.

Nie mam pytań
____________________
Marta
18:51, 09 wrz 2014
To jest prawie równowaga,koty przecież "lubią" gołębie,przypada 3 czy 4 gołębie na 1 kota Moja Sunia jak się z tym jednym sraluchem rozprawiła to rozkazałam jej..masz jeszcze 6 sztuk do załatwienia
18:53, 09 wrz 2014
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
Mamooo, jestem z Ciebie naplawde dumna, kiedy takie pysne obiady lobis.

Nie mam pytań


Najcudowniejszy komplement dla mamusi,ach te dziecioczki kochane
tabliczkazna... 19:13, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)
To jest prawie równowaga,koty przecież "lubią" gołębie,przypada 3 czy 4 gołębie na 1 kota Moja Sunia jak się z tym jednym sraluchem rozprawiła to rozkazałam jej..masz jeszcze 6 sztuk do załatwienia


Te koty to nie sa w stanie wskoczyć nawet na fotel. Moj synek wazy teraz 11kg, a sadze, ze niektóre z nich sa większe od niego... katastrofa
Wiec gołębie bezpiecznie sie mnożą :/

Ja miałam kiedyś psa muchołapa, w zasadzie to była ona. Widać było, kiedy cos złapała, bo lisi ryjek nagle nadymal sie jak u chomika i słychać było brzęczenie w środku
Raz przyniosła żabę i strasznie ja skrzyczalam, bo sie brzydzę okropnie.
____________________
Marta
tabliczkazna... 19:17, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)


Najcudowniejszy komplement dla mamusi,ach te dziecioczki kochane


Skąd ona te teksty bierze to zagadka jest

Kochane sa, choć czasem za nogi do suchej gałęzi by człowiek przywiązał. Przerobilam juz bunt dwu i trzy latka zbliżam sie do cztero-. Za chwile bede mieć powtórkę z rozrywki, bo Młody pilnie obserwuje
____________________
Marta
19:50, 09 wrz 2014
A ja tęsknię za tym jak moje były takie małe,czas zdecydowanie za szybko leci...
Pamiętam jak synuś poszedł do kolegi i zostawił kartkę w drzwiach..."klucz jest w brązowym bucie obok wycieraczki" Ach te dziecioczki

tabliczkazna... 20:59, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)
A ja tęsknię za tym jak moje były takie małe,czas zdecydowanie za szybko leci...
Pamiętam jak synuś poszedł do kolegi i zostawił kartkę w drzwiach..."klucz jest w brązowym bucie obok wycieraczki" Ach te dziecioczki



dobre
Ile lat mają teraz? Kiedyś juz pisalysmy o Twoich dzieciach, ale chyba nie o ich wieku...
____________________
Marta
MalgosiaR 21:03, 09 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Marta jabłonki bardzo artystyczne będą, a poważnie fajny pomysł...gołąb takiemu to dobrze ledwo przyleciał a już mu jedzenie dają, nawet gruchać za dużo nie musiał
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
21:06, 09 wrz 2014
Martuś moje to już duuuże dziecioczki Syn 23,córka 21 I wierz mi nie wiem kiedy te lata zleciały...nie raz muszę się zastanowić ile ja mam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies