Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

tabliczkazna... 21:07, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MalgosiaR napisał(a)
Marta jabłonki bardzo artystyczne będą, a poważnie fajny pomysł...gołąb takiemu to dobrze ledwo przyleciał a już mu jedzenie dają, nawet gruchać za dużo nie musiał


Gosia! To nawet nie chodzi o artyzm, tylko o ograniczenie ich wzrostu. Poza tym - ponoć tak lepiej owocuja. No - pozyjem uwidim
____________________
Marta
tabliczkazna... 21:13, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)
Martuś moje to już duuuże dziecioczki Syn 23,córka 21 I wierz mi nie wiem kiedy te lata zleciały...nie raz muszę się zastanowić ile ja mam


Wiesz, ze ja nigdy nie wiem? Serio. I to nie żadne moje umizgi - po prostu w ogole nie przywiązuje do tego wagi...
Moje koleżanki z roku maja juz nastoletnie dzieci. Ja z kolei mam dwa berbecie i wciąż sie czuje jakbym dopiero co studia skończyła Bo ja zgadzam sie z twierdzeniem, ze człowiek ma tyle lat na ile sie czuje.

Jak czytam co i jak piszesz, to mam wrażenie, ze masz nie wiecej jak ciut po 30. Nie kituje i nie czadze, serio.
____________________
Marta
21:22, 09 wrz 2014
To fajnie,że tak mnie odbierasz Jak najbardziej zgadzam się z tym stwierdzeniem,że człowiek ma tyle lat na ile się czuje Mój Tadek nie raz mówi ..ty wiesz ile my już mamy lat..łe tam...on tez nie czuje się na tyle ile ma
Ania74 21:24, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Bo ja zgadzam sie z twierdzeniem, ze człowiek ma tyle lat na ile sie czuje.

Bo to święta prawda jest!!!
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
jolka 21:27, 09 wrz 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


A co do jabłoni, to tak pogięłam i powiązałam, że nie wiem, czy jakieś jabłuszko urodzą Przewodniki też przygięłam. Nie wiem czy to wszystko zgodnie ze sztuką, okaże się wiosną

Do platana też dotarłam.


Co zrobiłaś platanowi?? Pokaż Tak pytam, bo mam niedoszłego ambrowca, który okazał się platanem, może też mu powinnam coś zrobić??


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
tabliczkazna... 21:30, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
jolka napisał(a)


Co zrobiłaś platanowi?? Pokaż Tak pytam, bo mam niedoszłego ambrowca, który okazał się platanem, może też mu powinnam coś zrobić??




No to samo, co jablonkom stylizuje go na wielka łopatę
Zdjeć chwilowo brak. Jutro bedą.
Wiem, ze platany lubią takie eksperymenty, moj juz tyle ze mną przeżył, ze i teraz da radę
____________________
Marta
tabliczkazna... 21:38, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)
To fajnie,że tak mnie odbierasz Jak najbardziej zgadzam się z tym stwierdzeniem,że człowiek ma tyle lat na ile się czuje Mój Tadek nie raz mówi ..ty wiesz ile my już mamy lat..łe tam...on tez nie czuje się na tyle ile ma


Moja koleżanka ostatnio spojrzała na mnie jak na obcego, bo gdy zaczęła zrzedzic, ze gdyby mogła cofnąć czas to by robiła co innego, mieszkała gdzie indziej etc to jej powiedziałam: "stara, ty lepiej myśl jak to realizować, bo statystycznie patrząc masz jeszcze 50 lat życia - chyba nie zamierzasz tyle czasu szykować sie na smierć?"
Wiek nie ma znaczenia zupełnie. Chodzi o mądrość życiowa i ciągła energię do tego, by chciało sie chcieć. By nie było wszystko byle jak i bez sensu. By akceptować zmiany, szukać rozwiązań i nie gderac. By mieć marzenia i je realizować.
____________________
Marta
05:14, 10 wrz 2014
No właśnie..najważniejsze by chciało się chcieć,dopóki tak jest jest dobrze A odnośnie chcenia na dziś plan ogródkowy...ja już gotowa...tylko ciemno jeszcze Zobacz o której wstałam
Ania74 07:37, 10 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Aniulka napisał(a)
No właśnie..najważniejsze by chciało się chcieć,dopóki tak jest jest dobrze A odnośnie chcenia na dziś plan ogródkowy...ja już gotowa...tylko ciemno jeszcze Zobacz o której wstałam

A ja nawet wstawać na wcześnie nie mam po co... tzn. w celu porobienia czegoś w domu czy w ogrodzie, bo dzieciaki moje zaraz wyczuwają jakimiś bioprądami, że mama już wstała i chwilę po mnie się budzą.... Ależ mi się zrzędzenie włączyło... chyba mam jakiś gorszy czas... zamykam się już...
Czyżby jesienna chandra mnie dopadła... ale już?
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
tabliczkazna... 07:46, 10 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)
No właśnie..najważniejsze by chciało się chcieć,dopóki tak jest jest dobrze A odnośnie chcenia na dziś plan ogródkowy...ja już gotowa...tylko ciemno jeszcze Zobacz o której wstałam


No widzę... I oczom nie wierze...
Ja po na wpół nieprzespanej nocy i z bólem w szyi królestwo bym dała za trochę snu...
Nasz Mały przy lekkim katarze zaraz wymiotuje, kiedy sie lekko zatka w pozycji horyzontalnej i tak tancowalam z nim trzy razy... A jesień i jesienne sloty dopiero w drodze...
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies