Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Margo 09:30, 27 sty 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
A ja w tym roku nie sieję stipy, bo muszę mieć miejsce na pomidory, które będę siac pierwszy raz. A stipa wysiała sie mocno i w ogrodzie i ciekawa jestem czy te siewki przeżyją. W najgorszym wypadku w tym roku będę bez stipy. Ale eksperyment zrobię dla własnej ciekawości
____________________
Gosia
jona 09:38, 27 sty 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Z zainteresowaniem prześledziłam instruktaż siania stipy . Bardzo przydatny, wyłożone wszystko prosto i ze zdjęciami pokazowymi.
Kiedyś już ją siałam. Teraz mam nasiona z własnego zbioru i będę wysiewać znowu
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
MirellaB 10:58, 27 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonko widzę, że z mojego wątku dziewczyny na wysiew stipy przyszły
Fajnie, że przy okazji mojego wysiewu tyle innych zainteresowanych

Iwonko ja nie będę czekała z wysiewem do lutego, chyba dzisiaj wysieję póki się dobrze czuję. Wiesz ja na te bóle stawów cierpię i jak mnie weźmie to nic nie zrobię
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
eda 11:41, 27 sty 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Iwk4 napisał(a)
Olu, Kasiu, Aniu - macham do Was
Przeglądałam fotki z 2015 roku.
Pierwsze kwiatki pojawiły się w ogrodzie 14 lutego. Już niedługo będziemy wypatrywać wiosny. Dziś była odwilż i pachniało wiosną



Oj tak miło popatrzeć będzie się działo też tęsknie Iwonko jak zwykle gwarno u Ciebie zostałaś ekspertem buziaki zostawiam i czekam na wiosnę zaostrzyłaś mój apetyt paaa miłego
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
MirellaB 12:43, 27 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwk4 napisał(a)
Mirelka, u góry strony forum nad nazwą wątku masz pasek wyszukiwarki. Wpisz tam nazwę pomponella i zaznacz: pokaż posty. Znajdziesz na forum wszystkie wpisy ze słowem : pomponella. W ten sposób trafisz na zdjęcia tej róży i wątki osób, które ją mają.

Iwonka jestem rok na forum, a nie znałam tego sposobu wyszukiwania. Dziękuję Ci bardzo, przyda mi się do wielu szukanych roślin, które mnie interesują

Zajrzyj do mnie na wątek. Wstawiłam zdjęcie tarasu. Doradź czy mój tok myślenia odnośnie donic jest ok

Aaaaaa jeszcze stipę wysiałam wg. Twojej instrukcji, jak wykiełkuje będę się bawiła w pikowanie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ren133 13:06, 27 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwonko czuć wiosnę czuć ... i u mnie
Ależ jestem ciekawa cebulowych
Przez to całe planowanie u mnie trochę o nich zapomniałam

PS Martwię się trochę bo większość pisze, że już wschodzą a u mnie zero zielonego
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Madzenka 23:37, 27 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czuć już wiosnę u Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 06:52, 28 sty 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Renia, to dopiero styczeń. Szaro i buro za oknem. Roślinki słońca potrzebują do życia.
____________________
Ogródek Iwony II
bacowa 07:00, 28 sty 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Iwonka, w dobrych CO można kupić bez problemu folie EPDM , ona wytrzymuje naście lat .
Iwk4 07:07, 28 sty 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa, no właśnie o taką mi chodzi. Muszę się rozejrzeć. Wczoraj sobie w paincie projektowałam linie rabat i nasadzeń w tamtym miejscu przy kostce. I muszę w realu wymierzyć wymiary zbiornika, bo mi się koncepcja ciut zmieniła. Podobają mi się prostoką tne, mocno wydłużone i ścianki niskie. Muszę w realu wytyczyć miejsce i pomierzyć.

Ewa, twoja pompka byłaby u Ren za słaba?
Może muszę większą szukać? Jak myślisz?
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies