Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

zabaewa 22:56, 18 lut 2016


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
bacowa napisał(a)
Owczarek kaukaski.Grzeje trawę żeby nie zmarzła


Piękny pies - jak sarłan mandżurski
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Asiuniaa 22:59, 18 lut 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Iwk4 napisał(a)

Asiu, stopy ci nie wysyłałam Nadal mam dwie. Właśnie sprawdziłam
Krwawnik w zeszłym roku wysiewałam z paczki kupny. Miał być czerwony, ale coś chyba z nim nie było tak, bo był ledwo różowy. Zakwitł w tym samym sezonie. Teraz patrzyłam, ładnie wypuszcza już młode listki. Ogólnie ładnie wyglądał w połączeniu z trawami
Tym razem siałam krwawnik terakota od Reni ze szmaragdowego. Zobaczę, czy powtórzy kolor. Nie zawsze rośliny siane powtarzają cechy roślin matecznych. Zobaczymy






He he no rzeczywiście stopy ja nie posiałam. Ja się zakochałam w krwawniku Reni . Twój różowy bardzo ładny w moim ulubionym kolorku. Muszę upolować w tym roku w ogrodniczym albo internetowo.
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Dominika11 07:14, 19 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj piątkowo
powiem Ci Iwonko, że plan pieknie wykonany - czy tu większość ma zdolności plastyczne
bardzo fajnie to wygląda
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dorotka 07:20, 19 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Iwonka melduję że stipa mi pięknie wschodzi. Kiełkuje maleństwo aż miło.
Za tydzień może pikować nawet się uda ☺
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
kamila66 07:21, 19 lut 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Zimowa osłona ogrodu skąpanego w słońcu prezentuje się pięknie
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Iwk4 07:22, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dominiko, plan techniczny podjazdu Łuki mi rozrysował w zeszłym roku. On ciągle ewaluuje. I ciągle wracam do oryginału. Tylko w paincie dorabiam pola i kreski.
Miałam już rozrysowaną inną koncepcję. Miało być więcej trawnika po całości. Tylko nie umiałam odpowiedzieć na pytanie, gdzie syn ma parkować, jak do nas przyjeżdża i gdzie postawimy basen latem, bo pod drzewami owocowymi odpada.
Stanęło na tym, że trzeba zaplanować parking. I to jest jedyne optymalne miejsce. Zbyszek mówi, że i tak zabrałam już sporo podwórka
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:25, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Elu, to się cieszę. Za tydzień, to chyba jeszcze nie
Chyba, że dostała drożdzy. Mojej jeszcze nie widać. Ale ja siałam we wtorek
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:28, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Cześć Kamilko. Słońca wszystkim brakuje. Ja bez słońca popadam w jakæś depresję. Do tego zaczyna mi doskwierać pusty dom w tygodniu.
Cicho, nikt nic nie chce, tylko młody ciągle jęczy, by mu hasło do komputera wpisać. A jak już wpiszę, to pozostaje mi tylko do pogadania pies z kotem.
Ja chcę już ciepełka i wiosny.
____________________
Ogródek Iwony II
Dominika11 07:34, 19 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Iwk4 napisał(a)
Dominiko, plan techniczny podjazdu Łuki mi rozrysował w zeszłym roku. On ciągle ewaluuje. I ciągle wracam do oryginału. Tylko w paincie dorabiam pola i kreski.
Miałam już rozrysowaną inną koncepcję. Miało być więcej trawnika po całości. Tylko nie umiałam odpowiedzieć na pytanie, gdzie syn ma parkować, jak do nas przyjeżdża i gdzie postawimy basen latem, bo pod drzewami owocowymi odpada.
Stanęło na tym, że trzeba zaplanować parking. I to jest jedyne optymalne miejsce. Zbyszek mówi, że i tak zabrałam już sporo podwórka
też tak mysle, że dość sporo zabrane, no ale niestey jak mus to mus
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Iwk4 07:40, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
To oddać więcej? Jak myślisz?
Cały rok obserwuję, gdzie samochody jeżdżą pod garaż i gdzie syn parkuje. Nawet, jak pan przywozi węgiel, to wysypuje na podjeździe albo tam, gdzie ma być parking. Tir już tu niw wjedzie. Tylko po co ma wjeżdżać. Ślady na podwórku dokładnie pokazują, gdzie auta zawracają. I to jest uwzględnione. Na rogu skróciłam rabatę lawendową na rzecz trawnika, gdyby auto musiało najechać...lepiej na trawę. Szerokość parkingu, to ok. 3 metry.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies