Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 16:33, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniaaa napisał(a)
Red Barona poprzesadzałam na jesień w spore płaskie donice i tak posadziłam w ziemi,zależy mi by za bardzo się nie rozszedł.

Faktycznie ma kłącza, którymi się rozchodzi.

Mam kilka młodych sadzonek, więc na razie chcę, by się rozrósł. Ale jak go sadziłam za bukszpanami, dałam ogranicznik, by kłączy nie wyciągać z bukszpanów.

Te doniczki, to też dobry pomysł. Tylko spore dziurki muszą mieć w dnie.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:40, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, szklarenki fajne. Podobają mi się, nie wiem tylko, czy jeszcze w tym roku kupię. Wolałabym zaoszczędzić na kulki bukszpanowe, liczę, że jak odłożę, to Zbyszek za dużo nie będzie marudził przy zakupach.
Muszę jeszcze kupić nasionka i deski do warzywniaka. Na ten moment są jeszcze w tartaku Założyłam, że w marcu je kupię
Por i seler - kupię gotowe rozsady.

Ewa, też mam nadzieję, ze żyją. Żurawki wyglądają podobnie. Też takie kaput
Zeszła zima była inna. Tak mi się wydaje ...
____________________
Ogródek Iwony II
ewa004 18:07, 19 lut 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
A mój red baron nie rośnie wcale dwa lata jest u mnie i kilka badylkow ma
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
18:24, 19 lut 2016
Iwk4 napisał(a)

Faktycznie ma kłącza, którymi się rozchodzi.

Mam kilka młodych sadzonek, więc na razie chcę, by się rozrósł. Ale jak go sadziłam za bukszpanami, dałam ogranicznik, by kłączy nie wyciągać z bukszpanów.

Te doniczki, to też dobry pomysł. Tylko spore dziurki muszą mieć w dnie.


Tymi dziurkami i tak kłącza będą próbowały się wydostać.Ale co go ograniczy to ograniczy
olga80 18:27, 19 lut 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka poczytałam o red baronie i trytomie i muszę przyznać ,że jedno i drugie u mnie w opłakanym stanie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
18:28, 19 lut 2016
A te szklarenki to grosze kosztują,w komplecie są 4 sztuki
Ja z trytom zrezygnowałam,u mnie się nie udają.Po zimie zawsze ich szukałam na rabacie,może gdybym okrywała miejsce gdzie rosną to utrzymałyby się.

edit: no jestem ciekawa Twojego warzywnika,moja koleżanka szykuje też deski na skrzynie U mnie tradycyjny bezskrzynkowy.Rozsady pora i selera też kupuję,nie bawię się w sianie,tu już bym nie miała cierpliwości
frezja 18:35, 19 lut 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Aniaaa napisał(a)

Polecam Ci takie szklarenki,ja sieję w nich trzeci rok.Wielodoniczki są wyjmowane z zielonego pojemnika no i fajna sprawa z przezroczystą pokrywą.Kupowane w KIK-u,w Polsce też jest ta sieć sklepów.


Mam takie zamówione na all.jeszcze ziemia jest w zestawie.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Iwk4 19:07, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Naprawdę? Ewa, daj namiary na pv
____________________
Ogródek Iwony II
bacowa 19:20, 19 lut 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
U nas śnieg pada, a raczej taka biała maż z nieba leci . W tygodniu zaczełam tuje czyścić i chyba jutro nie skończę bo mokro. Ile tego suszu jest w tujach to głowa mała . Z jednej tui taczka suszu.
19:28, 19 lut 2016
Niech będzie ta zima bo za wcześnie to wszystko w ogrodach startuje..

Bacowa mnie też czeka czyszczenie tuj na wiosnę,jak będzie sucho to odkurzaczem przemysłowym się wspomogę.Ale suszu masz ogrom.Nie wiem jak moje tuje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies