Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Ewkakonewka 10:53, 28 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Iwonko zdrowiej, wygrzewaj się. A forum jak już całe przeczytasz to my znowu naprodukujemy stronek do nadrabiania. Chociaż fajniej było by produkować rabatki na żywo już. Buziaki.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Iwk4 11:02, 28 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewkakonewka napisał(a)
Iwonko zdrowiej, wygrzewaj się. A forum jak już całe przeczytasz to my znowu naprodukujemy stronek do nadrabiania. Chociaż fajniej było by produkować rabatki na żywo już. Buziaki.

Ewuniu, kochana jesteś. Oj fajnie by było juz sadzić
Przecież ja zapomnę o wszystkich moich planach na wiosnę. Zaczynam sobie te plany z opisem drukować, aby potem w szkółce nie zgłupieć

Patrzę na tą ostatnią moją fotkę i chyba wsadzę rozplenicę obok tujek w drugiej donicy. A do tuj hakone, albo coś wylewającego się
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 11:07, 28 sty 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Iwonko zdrowiej i wypoczywaj. Ciało Ci się rozłożyło ale mózg pracuje jak zawsze na wysokich obrotach, bo i tak o obsadzaniu myślisz pozdrawiam Cię gorąco
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
grazyna 11:11, 28 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Iwk4 napisał(a)
Witaj Grażynko. Ja chyba jeszcze u ciebie nie byłam. Musze to nadrobić.
O tych chorobach doczytałam tutaj dopiero.
W tym roku zakupiłam już miedzian i promanal. Czekam tylko na dodatnią temperaturę i zgodnie z zaleceniami najpierw miedzianem potraktuję wszystko. Może to trochę uchroni roślinki i drzewa przed grzybami


Hi Hi, ja też dopiero do Ciebie trafiłam Nadrabiać nie warto, zaraz wiosna i nowe odsłony ogrodów będą

Z Miedzianem to prawda, że zatrzymuje choroby, ja ubiegłej wiosny nie stosowałam i gruszki miałam w opłakanym stanie.

Promanalem na grusze też ?
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Iwk4 11:13, 28 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ryska napisał(a)
Iwonko zdrowiej i wypoczywaj. Ciało Ci się rozłożyło ale mózg pracuje jak zawsze na wysokich obrotach, bo i tak o obsadzaniu myślisz pozdrawiam Cię gorąco

Może to też choroba - tylko na dziś nie umawiałam się z psychiatrą, ale z lekarzem ogólnym
Mam wziąć skierowanie ?
Dzięki za życzenia zdrowia
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 11:15, 28 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
grazyna napisał(a)


Z Miedzianem to prawda, że zatrzymuje choroby, ja ubiegłej wiosny nie stosowałam i gruszki miałam w opłakanym stanie.

Promanalem na grusze też ?


Promanal ma oleistą strukturę i ma zadusić wszystkie żyjątka, także te ssące. Na drzewach owocowych też. Ja będę pryskać pierwszy raz, ale na wszystko.
http://poradnikogrodniczy.pl/promanal-ekologiczny-srodek-owadobojczy.php
I ważne: Miedzian w okresie bezlistnym, promanal w okresie nabrzmiewania pąków.
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 11:23, 28 sty 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Iwk4 napisał(a)

Może to też choroba - tylko na dziś nie umawiałam się z psychiatrą, ale z lekarzem ogólnym
Mam wziąć skierowanie ?
Dzięki za życzenia zdrowia

Humorek dopisuje a to najważniejsze.
Ten psychiatra to i mnie by się przydał, mój mózg też intensywnie pracuje jak się tu wstrzelić z pracami ogrodowymi przy moich ruchowych ograniczeniach w terminy a tu jeszcze 21 marca sanatorium mnie czeka.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Iwk4 11:26, 28 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Reniu, to koniecznie wykuruj się w tym sanatorium, a do ogrodu koniecznie musisz mieć pomocnika. I to takiego, co rozróżni zielsko od kwiatka
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 11:32, 28 sty 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Iwk4 napisał(a)
Reniu, to koniecznie wykuruj się w tym sanatorium, a do ogrodu koniecznie musisz mieć pomocnika. I to takiego, co rozróżni zielsko od kwiatka

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Iwk4 13:31, 28 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
No tak. Mam L4 i antybiotyk. Zapalenie gardła i skutki uboczne
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies