Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Ewa777 17:33, 27 sty 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Iwonko, dziś dostałam "Gardeners" World" Ale się cieszę Duuuuużo czytania I jest mój ulubiony Alan Titchmarsh z Love Your Garden
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewkakonewka 18:01, 27 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
A mnie nie zachwyciła, a ostatecznie i tak na Ogrodowisku pytam i czytam, nie robię prenumeraty.
Zdrówka Iwonko życzę.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Iwk4 18:10, 27 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jutro wam odpisze kochani, dziś mnie dopadło, z gorączką wyszlam z pracy wczesniej. Leże i się kuruje. :'(
____________________
Ogródek Iwony II
Madzenka 20:17, 27 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewa777 napisał(a)
Iwonko, dziś dostałam "Gardeners" World" Ale się cieszę Duuuuużo czytania I jest mój ulubiony Alan Titchmarsh z Love Your Garden


Trzeba najpierw pokochać Gardeners' World filmowy to wtedy milość do gazety pewna
Ja uwielbiam gazety, kolekcjonuje moje ulubione, mimo że net jest dla mnie niezastąpionym źródłem informacji
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 22:47, 27 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mala_Mi napisał(a)
Ufff.. ja już nie muszę przeliczać... 5 lat wszystko na ogród.. do dna.... do ostatniego grosza

Aniu, nie wierzę, że to koniec. Zawsze cię coś skuci.

Viola napisał(a)


Ha, ha ja ostatnio wszystko przeliczam na roslinki. Nawet M. Wczoraj mowi do mnie: A wiesz ile żurawek byś kupiła zamiast tych biletow do kina?

Violu, no to wsparcie męża masz Ogrodowo
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:54, 27 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bdan napisał(a)
Iwonko pozdrowienia zostawiam. Zazdroszczę pozytywnie zbliżających się ferii.
U mnie w pracy młyn, po pracy tez praca domowa, tak więc na ogrodowisko czasu już brakuje

Danusiu, odpozdrawiam. Mam nadzieję, że wiosną coś się zmieni i będziesz miała więcej czasu

siakowa napisał(a)
Iwonka...ja zmianę samochodu przesunełam w czasie ze względu na ogród

Kasiu, mój M ma bzika na punkcie samochodu. Za żadne skarby by nie odpuścił. Samochód przede wszystkim Potem ogród
Ale my kobiety ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:57, 27 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
rozark napisał(a)
taaa skarbonka bez dna



Agania napisał(a)


Tak jest też u mnie, to widać po tym jak późno chodzę spać, bo jak tu żyć bez mojej ogrodowiskowej rodziny, chociaż, dobranocka z ogrodowiskiem, ale musi być

Ja też, ja też
Dlatego jak się troszkę lepiej poczułam, to wam odpisuję. I tak w skryciu podczytuję sobie Pozdrawiam, nie całuję, co by was nie pozarażać, a-psik
____________________
Ogródek Iwony II
eda 23:00, 27 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Zdrówka Iwonko Macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Iwk4 23:02, 27 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
szemusia napisał(a)
Jednak obrazek sporo ułatwia. Dla mnie same nazwy roślin też niewiele mówią . Może dlatego, że ja wzrokowcem jestem
Rabatka będzie piękna. A koszty? Własny dom to skarbonka bez dna i wydaje mi się, że zawsze jest coś do zrobienia i poprawienia... Cale szczęście, że ogródek to też część domu, więc i na niego przyjdzie czas . Ja wiele roślinek sama rozmnażam - z pewnością jest to mniej kosztowne, ale niestety na efekt czeka się dłużej. No i nie ze wszystkimi roślinkami tak się da.
Pozdrawiam

Beatko, obrazek ułatwia, ale zanim wszystko urośnie do takich rozmiarów, to sobie poczekam. Ja tylko mam trudność z sadzeniem w odpowiedniej szerokości. Ciągle sadzę za ciasno. Za blisko. W tym roku też postaram się co nieco rozmnożyć. Ale trawki muszę nabyć. Bo dopiero zaczynam z nimi przygodę. Zakochana jestem w rozplenicach
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:06, 27 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)
Iwonko, dziś dostałam "Gardeners" World" Ale się cieszę Duuuuużo czytania I jest mój ulubiony Alan Titchmarsh z Love Your Garden

To się cieszę. Ja czekam na następne wydanie, bardziej wiosenne. Choć po ogólnym obejrzeniu, teraz czytam artykuł jeden po drugim i analizuję. Przydatne

Madzenka napisał(a)


Trzeba najpierw pokochać Gardeners' World filmowy to wtedy milość do gazety pewna
Ja uwielbiam gazety, kolekcjonuje moje ulubione, mimo że net jest dla mnie niezastąpionym źródłem informacji

Marzenko, coś w tym jest
Niektóre czasopisma też zostawiam sobie, czasem zmieniam rocznik do czytania, jak już przetrawię wszystko od deski do deski
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies