Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 20:27, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Edytko leczę się domową herbatką z miodem i cytrynką i czymś do ssania. Oby do piątku.

Beatko, w takim razie podwójnie mi miło
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:32, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lew_ogrodowy napisał(a)
Dziękuję za głos w sprawie ml+hortki.
Zdrówka życzę!

Moniko, ogród nam musi się podobać. Ty chcesz się przekonać, jak to jest, choć w głębi duszy wiesz, że dziewczyny mają rację.

A dla tych, co lubią mieć swoje zdanie dedykuję dziś zupełnie coś innego, nieogrodowiskowego:
Jacek Walkiewicz: Pełna moc możliwości.
https://www.youtube.com/watch?v=ktjMz7c3ke4
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:17, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dla Kasi wklejam wizualizację Basi mojej rabaty przy wejściu:



Nasadzenia rabatowe:

1. buk kolumnowy "Dawyck Gold" - 3 sztuki
2. miskant ML lub gracimilus lub adiago (tego ostatniego nie znam ) - 2 sztuki najmniej
3. kulki bukszpanowe - 7 dużych, mogą być różnej wielkości
4. turzyce "Ice dance" lub Evergold" ( hakonechloe ? ciekawe, czy znajdę w szkółce), ale i tak jeden gatunek - 15 sztuk (chyba zbankrutuję )
5. trzmielina zielono - zółta (mam)
6. Serby - 2 sztuki
7. obwódka bukszpanowa - 20 sztuk
8. berberys admiration kulki - 8 sztuk
9. Rododendron za kołem - Nova Zembla

Jak się zmieści, bo tam z przodu jest płyta szamba, to może być jeszcze tak wg koncepcji Danusi:
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 21:24, 26 sty 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W sumie to nie dziwie się, że tak śpieszno Ci do wiosny Tyle planów i to na dodatek sprecyzowanych, że głowa boli. Będziemy mieli co oglądać.
No i zdrówka życzę
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 21:28, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łukasz, plany są, tylko wydatki mnie przerażają. Priorytetem jest dach budynku gospodarczego. Ogród z tego, co zostanie, hi, hi Więc nie wiem, na ile mnie będzie stać. Ale z pomocą Tego z nieba i dobrych ludzi, kto wie?
____________________
Ogródek Iwony II
rozark 21:53, 26 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Iwk4 napisał(a)
Dla Kasi wklejam wizualizację Basi mojej rabaty przy wejściu:




ale superaśne

w jakim programie jest to zrobione?
____________________
pozdrowionka
Iwk4 21:59, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Reniu, nie mam pojęcia. Dostałam taki prezent od Basi (Ogród Ogrodniczki)
tu masz jej wątek:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2553-ogrod-ogrodniczki?page=314
A tu projektowała dla siebie rabatkę:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2553-ogrod-ogrodniczki?page=326
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 22:02, 26 sty 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko wiadomo takie plany to koszty, ale dobrze je mieć bo wiemy co mamy robić, a z roślinkami tak bywa, że zawsze jakoś uda posadzić się więcej niż się planuje, przynajmniej ja taką tendencję zauważyłem i oby się to nas zawsze trzymało
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 22:10, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)
Iwonko wiadomo takie plany to koszty, ale dobrze je mieć bo wiemy co mamy robić, a z roślinkami tak bywa, że zawsze jakoś uda posadzić się więcej niż się planuje, przynajmniej ja taką tendencję zauważyłem i oby się to nas zawsze trzymało

Łuki, trzymam cię za słowo Skoro zawsze kupi się więcej, niż można, no może w tym roku będzie ciąg dalszy
Tylko wiesz, przez ten ogród ja trochę zaczęłam się zachowywać dziwnie: zamiast biec po nową kieckę, jechałam z e-Mem do szkółki Dopiero wtedy byłam spełniona
e-M jeździł do lekarza, a ja latem oglądałam w szkółce róże. Ostatniego razu zrobiliśmy takie zakupy, ze samochód był za mały
____________________
Ogródek Iwony II
polinka 22:35, 26 sty 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Podszkoliłam się w cięciu hortek, może dzięki takiemu cięciu nie będą się pokładały..Dach na budynku gosp. i u nas jest w tym roku priorytetem dobrze, że wprowadzili dotacje na eternit to już będzie ciut mniej

Rabatka będzie piękna, jednak taka wizualizacja to duże ułatwienie dla naszej wyobrazni

Zdrówka Iwonko
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies