Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru

Tess 19:23, 10 paź 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Alinko, bardzo fajnie wyszło
Podglądałam i kibicowałam, ale że nie umiem projektować, to cichcem odwiedzałam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
paniprzyroda 20:02, 10 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
przedogródek uporządkowany gruntownie
jeśli mogę, na słup ani dławisz, ani milin moim zdaniem się nie nadaje, mam i widzę, że zbyt ekspansywne
kokornak owszem, po czasie będzie przybierał w obwodzie, ale do przeżycia
zimozielony bluszcz byłby idealny, ale czy nie będzie przemarzał, słup to nie drzewo, na których radzi sobie znakomicie, a może jakaś hortensja pnąca?
pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
Ozz 21:03, 10 paź 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Alinko - widocznie prosa mają taką właściwość.

Ja się tak lenię teraz do prac, ale patrzę do Ciebie i sobie myślę... ile już wielkościowo ,,moich" ogródków zdążyłaś przekopać i ponasadzać
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
alinak 21:19, 10 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
yolka napisał(a)
Piekne stożki mnie zachwyciły, i kolory jesieni także. Pozdrawiam



dziękuje za aprobatę ...wiesz jak nam na tym zależy



olaw napisał(a)
Kolorowo i pięknie ale podziwiam za wytrwałość w przesadzaniu


a wiesz wytrwałości to mi nie brakuje ..gorzej z cierpliwością



Kindzia napisał(a)
Jesteś niesamowicie pracowita ogrodowo...z jakim efektem! I kolory jakie masz czerwoniaste!!!

Ja swoje red barony też mam do przesadzenia, ale pewnie wiosną je będę ruszać dopiero. Teraz mam zgryz z miskantem Ingrid, dostałam dwa od Kasi z ZG i nie wiem gdzie upchnąć w ogrodzie...

Macham Alinko


Tak upycham Kasiu , ale już koniec .nie ma miejsca



Urszulla napisał(a)
Też Ci gratuluję przeróbek i wytrwałości
na efekty niedługo poczekasz....wiosną nie będzie widać że tak radykalne zmiany poczyniłaś, bo u Ciebie wszystko szybko rośnie.
Całuję na ciepły jesienny weekend



Ulka też pozdrawiam cieplutko ..fajna pogoda .taka jesień kocham



eee_taam napisał(a)
no to sie uporałaś z najgorszym ....teraz tylko wyplewianki-przesadzanki przed tobą ...ale to juz sama przyjemnosć


rzeczywiście masz duzo tych roślin
... moze te bukszpany zabierz ..nie pasuja zywopłoty regularne do nieregularnej dróżki...bardziej odpowiednie będa rośliny które niedbale będą zwieszać swoje łodygi, liście na drózkę.



Justyna -zobaczę jak to na wiosnę jak poprzycinam będzie wyglądało .buksy zawsze mogę wyrzucić .



Marzena2007 napisał(a)
Gdzie bym nie weszła rewolucje ogrodowiskowe!!!



Marzena taka pora .po leniwym lecie trzeba popracować .ty też rewolucje robisz co rusz


Tess napisał(a)
Alinko, bardzo fajnie wyszło
Podglądałam i kibicowałam, ale że nie umiem projektować, to cichcem odwiedzałam


Teresa ja to rozumiem .tez czasem oglądam i nijak do głowy pomysły nie przychodzą żeby pomóc


paniprzyroda napisał(a)
przedogródek uporządkowany gruntownie
jeśli mogę, na słup ani dławisz, ani milin moim zdaniem się nie nadaje, mam i widzę, że zbyt ekspansywne
kokornak owszem, po czasie będzie przybierał w obwodzie, ale do przeżycia
zimozielony bluszcz byłby idealny, ale czy nie będzie przemarzał, słup to nie drzewo, na których radzi sobie znakomicie, a może jakaś hortensja pnąca?
pozdrawiam



o słupie już nie rozprawiam , bo nic się tam nie nadaję .kokornak lubi półcień a tam patelnia i nieraz 5 st.więcej niż w tyle ogrodu ,więc nawet bluszcz to by uschnął . miałam go na takiej wystawie na pergoli . suche liście były .hortensja na patelnie tez nie za bardzo .wiciokrzew tam miałam to non stop mszyce i mączniak .tak może być tylko słup



Ozz napisał(a)
Alinko - widocznie prosa mają taką właściwość.

Ja się tak lenię teraz do prac, ale patrzę do Ciebie i sobie myślę... ile już wielkościowo ,,moich" ogródków zdążyłaś przekopać i ponasadzać



Olena ty leniwcu ....mam dla cię piękne proso ...















____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
07_Rene 21:33, 10 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
O! I nawet świerk Inversa się załapał do obfocenia Bardzo ładny. I fajnie się z prosem komponuje. Przecudne widoki.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
alinak 21:38, 10 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
no widzisz Renia ...mówiłam ci że jest .trochę jak wszystko u mnie schowany w buszu miniaturowych dereni ..pójdą stamtąd precz
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
renatamama3 21:45, 10 paź 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Alinko,wczoraj sobie kupiłam proso i widzę ,że warto ,bo piękne .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
alinak 21:53, 10 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ta koronka nie ma sobie równych wśród wszystkich traw .nawet nie sposób dobrze zrobić fotki bo takie delikatne wiechy
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Ozz 12:39, 11 paź 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Proso obłędne - wiem, że zabrzmi jak pytanie retoryczne po wcześniejszych dyskusjach o odmianach, ale to Rostralbush?
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
malgocha1960 12:43, 11 paź 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Alinko,po prostu obłędnie.Moje proso ma 3 lata i niewiele go widac,wiadomo z tego sławnego miejsca swojego czasu.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies