Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 16:36, 16 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Romciu u mnie też dziura bez zmian. Roślinki kupione to może będzie większa motywacja do ruszenia z robotą. Tyle tylko, że doba za krótka.
Na razie jestem na etapie obmyślania pomostu, tylko coś ciężko mi to idzie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Iwk4 21:44, 16 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, pokazywałaś już swoją werbenkę? moja jest w skali micro
____________________
Ogródek Iwony II
Agania 09:39, 17 cze 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gratuluję nowych roślinek do oczka, najbardziej uwielbiam strzałkę wodną...kupiłam tę o pełnym kwiatku, wyglądającym jak śnieżka, ale mi nie przetrwała zimy, stare sprawdzone i rodzime gatunki są najlepsze
Babciowe piwonie też u mnie rosną, chochla aurea słabo startuje, moja już trochę ruszyła po 5 latach...aaa zakwitła mi pałka wodna Typha minima ...pokaż jak posadzisz, bom też ciekawa, moja 3 dziura też czeka na wygląd, chiałabym ją już nawet zasypać, bo eM nie chce się za nią zabrać
Lupo podobna do mojej Tommelizy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anka_ 09:46, 17 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Iwk4 napisał(a)
Aniu, pokazywałaś już swoją werbenkę? moja jest w skali micro


Iwonko stronę wcześniej jest fotka.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 09:55, 17 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)
Gratuluję nowych roślinek do oczka, najbardziej uwielbiam strzałkę wodną...kupiłam tę o pełnym kwiatku, wyglądającym jak śnieżka, ale mi nie przetrwała zimy, stare sprawdzone i rodzime gatunki są najlepsze
Babciowe piwonie też u mnie rosną, chochla aurea słabo startuje, moja już trochę ruszyła po 5 latach...aaa zakwitła mi pałka wodna Typha minima ...pokaż jak posadzisz, bom też ciekawa, moja 3 dziura też czeka na wygląd, chiałabym ją już nawet zasypać, bo eM nie chce się za nią zabrać
Lupo podobna do mojej Tommelizy


Agatko zakupy zaczęły się przez twoje fotki. Bo cóż widzę, bobrek sobie stoi. Więc zaczęłam dyskusję z panem (zdziwionym troszkę, że tego bobrka znam). Ale z moim towarzystwem uwieszonym u boku skończyła się na tym, że dopiero w domu dopatrzyłam się że bobrek został. Ale jeszcze go upoluję.

Mój eMuś chciał od razu sadzić i był wielce zdziwiony jak zaczęłam mu o łagodzeniu boków itd... I tak roślinki siedzą na razie w wielkiej misce udającej staw.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Agania 11:25, 17 cze 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)


Agatko zakupy zaczęły się przez twoje fotki. Bo cóż widzę, bobrek sobie stoi. Więc zaczęłam dyskusję z panem (zdziwionym troszkę, że tego bobrka znam). Ale z moim towarzystwem uwieszonym u boku skończyła się na tym, że dopiero w domu dopatrzyłam się że bobrek został. Ale jeszcze go upoluję.

Mój eMuś chciał od razu sadzić i był wielce zdziwiony jak zaczęłam mu o łagodzeniu boków itd... I tak roślinki siedzą na razie w wielkiej misce udającej staw.

Ja wszędzie wypłaszczam, gdzie się tylko jeszcze da...i zapomniałam zabrać z placu luczbyki...ha,ha,ha...mając tylko kulę u nogi....jeszcze chcę zdobyć czermień błotną...znasz?
Tarczownicę posadzilam dwa lata temu i już mam jedno kłącze do podziału i do posadzenia nad trzecią dziurą...tak chciałabym, żeby mi nią ta dziura porosła
Jak chcesz ten bobrek to mogę go Ci wysłać, daj namiary na pw
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anka_ 20:32, 17 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Czermień błotną znam... z obrazków, jak większość roślin. Ale kiedyś zamieszka w moim stawie i oczku. I jeszcze tulejnik mi się marzy.
Za propozycję podzielenia się ze mną bobrkiem bardzo, bardzo dziękuję. Jak nie wpadnie mi w łapska to przypomnę się jak już staw ogarniemy.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 20:47, 17 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jak planowała staw przez jego środek miał iść mostek. Skutecznie mi go wybiliście z głowy, więc będzie pomost. Chciałabym taki bez pali w wodzie, nadwieszany. Tylko czy tego typu pomosty są stabilne?
Może macie jakieś doświadczenia i pomożecie?

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Bogdzia 21:18, 17 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Widze ze azalia ma się świetnie i ładnie jej przybywa, a u Ciebie zaczyna byc ciekawie w związku z jeziorkiem. Roślinki fajne i pomost też myślę że bedzie świetny. Niecierpliwie bede czekac na realizacje.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bartek_luberda 21:18, 17 cze 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
U mnie zdjęcia są z alboretrum ze Ślizowa
____________________
Ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies