Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 22:16, 17 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Bogdzia napisał(a)
Widze ze azalia ma się świetnie i ładnie jej przybywa, a u Ciebie zaczyna byc ciekawie w związku z jeziorkiem. Roślinki fajne i pomost też myślę że bedzie świetny. Niecierpliwie bede czekac na realizacje.Pozdrówka.

Bożenko bardzo o nią dbam i zawsze o tobie myślę jak na nią patrzę. Jutro mam nadzieję odbiorę kosę z naprawy i w weekend zaczniemy wytyczać ścieżki i szykować rabaty na gotowo, żeby wreszcie roślinki uwolnić z tych donic.
Pomost mam nadzieję, że wyjdzie. Trzeba tylko rozwiązać sprawy techniczne.



bartek_luberda napisał(a)
U mnie zdjęcia są z alboretrum ze Ślizowa

Beatko fotki cudowne. Taki staw i pomost/most to marzenie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 22:18, 17 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Rośliny do stawu:
-irysy (iris pseudacorus)
-rozpław
-kaczeńce
-czermień błotna
-bobrek
-tatarak Variegata
-grzybienie

-rdestnica kędzierzawa ?
-Wywłócznik brazylijski ?
-marsylia ?
-Skrzyp arktyczny ?
-Sit mieczolistny ?

-tatarak Ogon- na lądzie, przy pomoście
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 12:24, 19 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Moi dzisiejsi goście- Dzięcioł zielony



Nawet nie wiecie jak ucieszył mnie ich widok. Dwa lata ich nie widziałam, a kiedyś były częstym gościem.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Marga 13:43, 19 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Śliczne dzięciołki! U mnie takich nie ma.
Fajna sprawa z tym pomostem na stawie. Będę czekać na realizację.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Agania 17:57, 19 cze 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ale masz szczęście do dzięciołów tych latających
Pomysł z pomostem super...na stalowych kotwach i solidną konstrukcją od spodu i już będziesz moczyć nòżki

Zapoznałam się z listą roślin wodnych, te podwodne, to tylko w przypadku, gdzie nie będzie rybek...bo wszamają, a rozpław muszę koniecznie zdobyć
Roślinka, o którą pytałaś to jaszczurzec.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 22:14, 20 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Śliczne dziecioły , to rodzic z młodym , świetne zdjecia a nie jest łatwo zielone spotkac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anka_ 12:22, 22 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Marga napisał(a)
Śliczne dzięciołki! U mnie takich nie ma.
Fajna sprawa z tym pomostem na stawie. Będę czekać na realizację.
Pozdrawiam

Margo z wizyty dzięciołów bardzo się cieszę, bo już jakiś czas ich nie było. Z pomostem mam nadzieję coś się ruszy jeszcze w tym roku. Na razie baaardzo pomalutku próbuję łagodzić brzegi, ale mam tylko dwie rączki i szpadel... i brak czasu.


Agania napisał(a)
Ale masz szczęście do dzięciołów tych latających

No do tej pory zawitał do mnie duży, czarny i zielony. Jest ich jeszcze troszkę, więc czekam z nadzieją.


Agania napisał(a)
Pomysł z pomostem super...na stalowych kotwach i solidną konstrukcją od spodu i już będziesz moczyć nòżki

Zapoznałam się z listą roślin wodnych, te podwodne, to tylko w przypadku, gdzie nie będzie rybek...bo wszamają, a rozpław muszę koniecznie zdobyć
Roślinka, o którą pytałaś to jaszczurzec.

Mam nadzieję Agato, że moje plany z pomostem wypalą. Choć ten rok pokazał, że sprawa ze stawem nie będzie taka łatwa. Ale z pomocą mądrych głów dam radę.


Bogdzia napisał(a)
Śliczne dziecioły , to rodzic z młodym , świetne zdjecia a nie jest łatwo zielone spotkac.

Bożenko widzisz, a ja myślałam, że to parka. Kiedyś dzięcioł zielony był częstym gościem. Ale dwa lata temu gmina wycięła przydrożne wierzby, gdzie jak sądzę bytowały. Teraz pokazały się znowu i mam nadzieję, że zostaną na dłużej.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 17:33, 22 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kampinowski Park Narodowy





____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Agatek 18:03, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
nono zachęcasz do wycieczki
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
anka_ 18:33, 22 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340




____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies