Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 01:34, 05 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)
Ale ładne masz murki...i studzienkę....wreszcie siatka, napisz zwierzakom komunikat..."Nie podgryzać"

Powiem szczerze, że długo się broniłam przed siatka leśną. Bo wiadomo- niby na chwilę, ale.... No właśnie, ale... jak będę czekać aż ogrodzę czymś lepszym to wieki miną przy tylu metrach. Później po kawałku będziemy zmieniać, a siatkę leśną przeniesiemy na część gospodarczą.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 01:35, 05 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
W którymś z wątków była mowa o wyrzucaniu przez bociany piskląt z powodu suszy (braku pożywienia). Tej parce na szczęście się udało wykarmić całą trójkę.





Myszołów

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 01:40, 05 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Sum and Substance- uwielbiam tego potwora.


A to już z lasu.






____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 06:04, 05 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41963
Żywioł potrafi być straszny a jak las się pali to wielka strata nie do odrobienia w krótkim czasie
A fotki śliczne pokazujesz, szczególnie te rodzinne
Jakie duże Juz te "maluchy"
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Marga 10:39, 05 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
U mnie nie padało chyba z miesiąć! Pył fruwa jak na pustyni. Lasów i łąk wokoło sporo mamy i mam nadzieję, że nic się nie zapali. Pożar to straszny żywioł.
Ja nawet nie próbuję wychodzić do pracy w ogrodzie w taki upał. Wszystkie prace zaczynam dopiero po 18. Naprawdę Was podziwiam.
Zdjęcia jak zwykle piękne
____________________
Ogród dla moich synków
Anusia 22:35, 05 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
U Ciebie jak w Parku Krajobrazowym, cudne klimaty!
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Bogdzia 23:00, 05 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anka_ napisał(a)
Kurczę, u was też tak gorąco? Ponad 30' a ja idę rowy kopać, koniec przerwy na kawę.



U mnie było 34 stopnie oczywiscie w cieniu.Zdjecia bajecznie piękne . Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anka_ 00:41, 06 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
Żywioł potrafi być straszny a jak las się pali to wielka strata nie do odrobienia w krótkim czasie
A fotki śliczne pokazujesz, szczególnie te rodzinne
Jakie duże Juz te "maluchy"

Kasiu maluch duże, choć nie widziałam żeby ruszały się z gniazda.

Marga napisał(a)
U mnie nie padało chyba z miesiąć! Pył fruwa jak na pustyni. Lasów i łąk wokoło sporo mamy i mam nadzieję, że nic się nie zapali. Pożar to straszny żywioł.
Ja nawet nie próbuję wychodzić do pracy w ogrodzie w taki upał. Wszystkie prace zaczynam dopiero po 18. Naprawdę Was podziwiam.
Zdjęcia jak zwykle piękne

Marga ja tak naprawdę to nie pamiętam kiedy padało. Zima też sucha, beż śniegu. Pierwszy raz pług u mnie nie był wcale potrzebny. Masakra jakaś w tym roku.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 00:43, 06 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Anusia napisał(a)
U Ciebie jak w Parku Krajobrazowym, cudne klimaty!

Oj czarujesz Aniu, czarujesz, ale dziękuję.


Bogdzia napisał(a)


U mnie było 34 stopnie oczywiscie w cieniu.Zdjecia bajecznie piękne . Pozdrówka.



Powiem szczerze, że ja już nawet nie patrzyłam dzisiaj na termometr. Masakra jakaś, wszystko się gotuje.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 00:56, 06 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Trochę wody dla ochłody.

Dzisiaj wyrwałam eMusia na spacer na Wisłę. Szkoda, że taka brudna i choć nóżek nie było można pomoczyć.










____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies