Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

kosolka 08:56, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Pisałam że mamy kasztanowca u teściowej i bedą składniki do kompostu, ale własnie wyczytałam ze nie powinno się go dorzucac.. Szkoda, bo sporo by tego było.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Toszka 09:01, 22 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ola, daj spokój... najwyżej przesadzisz
Czasami tez wystarczą pod publikę, wyselekcjonowane, twarzowe zdjęcia rabaty i będzie git... dopóki publika się nie dopatrzy błędów
A że publika wdzięczna, pobłażliwa, skłonna do ochów i achów to i twoja rózanka, nawet bez róż zimową porą wzbudzi zachwyt i entuzjazm
Nawsadzasz bombek na patyczkach pomiędzy i będzie to najpiękniejsza zimowa różanka na calutkim forum
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kosolka 09:13, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Toszka napisał(a)
Ola, daj spokój... najwyżej przesadzisz
Czasami tez wystarczą pod publikę, wyselekcjonowane, twarzowe zdjęcia rabaty i będzie git... dopóki publika się nie dopatrzy błędów
A że publika wdzięczna, pobłażliwa, skłonna do ochów i achów to i twoja rózanka, nawet bez róż zimową porą wzbudzi zachwyt i entuzjazm
Nawsadzasz bombek na patyczkach pomiędzy i będzie to najpiękniejsza zimowa różanka na calutkim forum


No dobra, trochę mnie pocieszyłas Nie, żartuję, no aż tak to się tym nie stresuję. Przeciez wiem ze nie wyjdzie od razu idealnie, że i tak będe przesadzała na bank to to, to tamto Przeciez projektantem nie jestem, robiłam na czuja, podczytując, podpytując. Się okaże. I tak będzie mnie cieszyło jak będzie kwitło
____________________
Ola Kosolkowa pasja
WilczaGora 09:34, 22 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
kosolka napisał(a)
A to starsze fotki, z 5 października - pierwszy przymrozek


o coś dla siebie znalazłam...jakby z dedykacją było
Wilcza dziękuje za przepiękne fotki

p.s. kompostownik wypasiony że hej !
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
kosolka 09:47, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No jak Ty mnie chwalisz Ewka, to normalnie powinnam być z siebie dumna Nasz Mistrz obrazków ogrodowych
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Wichura4ad 23:41, 22 paź 2014


Dołączył: 13 lis 2012
Posty: 153
Gratuluję kompostownika !
Ja wczoraj chciałem przerzucić górną warstwę swojego i okazało się że pod 10cm warstwą znalazłem ...moje własne "czarne złoto". cały kompostownik a mam podobny do Twojego
____________________
Piotr
bdan 06:51, 23 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Oluś prosze o instrukcję, kiedy, jak i czym będziesz kopczykować róże (stare).
U nie pierwszy raz w zyciu taka operacja w tym roku, o czym powinnam pamiętać?
kosolka 08:37, 23 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ja w zeszłym roku miałam tylko kopczyki z kory, ale mrozy byly słabe, nic nie przemarzlo. W tym roku robię z ziemi, dość wysokie.. A myślisz że coś wiecej trzeba?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 08:39, 23 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No gdyby zapowiadali pozniej naprawde jakieś ekstremalne mrozy to stroiszem obloze
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 08:41, 23 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Wichura4ad napisał(a)
Gratuluję kompostownika !
Ja wczoraj chciałem przerzucić górną warstwę swojego i okazało się że pod 10cm warstwą znalazłem ...moje własne "czarne złoto". cały kompostownik a mam podobny do Twojego


Mój może latem bedzie..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies