Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

MagdalenaK8 19:36, 23 paź 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Oluś ja ostatnio wsadziłam trochę cebulek przy pomocy M, poprzesadzałam powojniki też przy pomocy M, przyszedł mi powojnik i też posadziłam. Porcelanowe pnącze dobrze zakopczykowałam bo jeszcze nie wiem gdzie posadzę. Mus jeszcze pięknie skosić trawę...Trzymam kciuki za Twoje różyczki i lepszą pogodę...
Co ja bym zrobiła bez M
____________________
Ogród i nie tylko...
kosolka 19:47, 23 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Pomocny ten Twój chłop A ja se radzę sama, czasem poklnę jak już mnie umęczy robota Mój do kopania, sadzenia to niee.. Trawe skosi i takie większe roboty- kompostownik, blaszak itp to tak. Woli mi dać pracownika do pomocy Który mi doły kopie np. Albo darń wycina.. Trza sobie radzić różnymi sposobami Pogoda w sumie nie taka tragiczna, no ale nie na dwugodzinne roboty w polu
____________________
Ola Kosolkowa pasja
MagdalenaK8 20:04, 23 paź 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Oluś on po prostu ma taką samą pasję jak ja
____________________
Ogród i nie tylko...
07_Rene 22:30, 23 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
kosolka napisał(a)
Pomocny ten Twój chłop A ja se radzę sama, czasem poklnę jak już mnie umęczy robota Mój do kopania, sadzenia to niee.. Trawe skosi i takie większe roboty- kompostownik, blaszak itp to tak. Woli mi dać pracownika do pomocy Który mi doły kopie np. Albo darń wycina.. Trza sobie radzić różnymi sposobami Pogoda w sumie nie taka tragiczna, no ale nie na dwugodzinne roboty w polu



Skąd ja to znam?)) Dobrze, że my kobiety takie zaradne jesteśmy
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Viola 09:58, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
kosolka napisał(a)
Pomocny ten Twój chłop A ja se radzę sama, czasem poklnę jak już mnie umęczy robota Mój do kopania, sadzenia to niee.. Trawe skosi i takie większe roboty- kompostownik, blaszak itp to tak. Woli mi dać pracownika do pomocy Który mi doły kopie np. Albo darń wycina.. Trza sobie radzić różnymi sposobami Pogoda w sumie nie taka tragiczna, no ale nie na dwugodzinne roboty w polu



Mój M. w ogrodzie pomaga jak już jakaś wielka akcja - ostatnio 10 cisów przesadzałam sama ( bo to przecież drobniejsza robota), ale wczoraj mówi do mnie: "Jakąś chęć mam wielką trzy dziury wykopać i drzewa posadzić. Chodź coś kupimy. " Oczy zrobiłam jak talerze, bo to ostatnie słowa jakich bym sie po M. spodziewała. Ale podstęp tu widzę. On po prostu wie, że ja już ogrodowa skonana jestem i na żadne akcje tego typu już nie dam rady
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Kasial 10:29, 24 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ola spokojnie, ja wczoraj sadziłam tuje na drugim końcu działki, od 17.30 do 19. Po ciemku, w połowie roboty deszcz zaczął podać. W pewnym momencie stwierdziłam, że może latarka coś pomoże, jednak nie pomogła. Wróciłam unorana w ziemi po łokcie Moja chłopa pracowała do późna, wiec mi niestety nie kopał dołków. Ale tuje posadzone reszta dzisiaj i jutro. Widzę słońce, może będzie przez cały weekend
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Gardener27 14:01, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witam

Olu jak u Ciebie z temperaturą, jakieś straty w ogrodzie ?

Pozdrowienia zostawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
kosolka 14:10, 24 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Dziś nie było przymrozku. Choć miał być. A od jutra już ciut cieplej zapowiadają. Po tym przygruntowym, którego fotki wkleiłam - czyli z 5go paźdz, padły dalie i piwonie (ich marne kikutki ) Poza tym nie było jakiś strat. Limki nadal białe, delikatnie tylko przebarwione..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Gardener27 14:52, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Szkoda tych dali bo pewnie do dzisiaj pięknie by kwitły U mnie limki anabel i vanilka już dawno zrobiły się brzydkie Byłem przed chwilą zamontować skrzynkę bo odpadła z płotu to zmarzłem i szybko wróciłem z powrotem

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Mala_Mi 14:33, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kosolka napisał(a)
Dzień dobry! Po dłuższej nieobecności -trochę dzisiejszych obrazków.
Zacznę od tego co najważniejsze:

OTO ON




Robi wrażenie.
Teraz jakbym zakładała ogród to w pierwszej kolejności przemyślałabym sprawę kompostownika, gdzie go ulokować. By nikomu nie wadził...
Ale zaczęłam bez pomocy niczyjej i bez forum.. i wyszło jak wyszło... teraz szkoda nasadzeń, by demolować wszytko.. i mam taki nieporęczny pypeć
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies