Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz ogród - wspaniała przygoda czy czarna magia

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz ogród - wspaniała przygoda czy czarna magia

Ewa_w_ogrodzie 22:03, 30 cze 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Agawita napisał(a)
O mamuniu... jaka żmudna i ciężka praca, fajne masz zajęcie , to jak układanie puzzli podziwiam zapał


Pierwsza połowa w miarę fajnie ale druga to już miałam dosyć,na szczęście mąż mnie wspomógł, jeszcze został kawałeczek
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Gardener27 22:41, 30 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewo murek wygląda fajnie ale ja chyba bym go jeszcze trochę podciągnął do góry jeśli masz na tyle budulca i sił oczywiście Rabaty Ci się ładnie zagęszczają i kompozycje na tarasie bardzo ciekawe Powiedz mi czym Ty karmisz te pomidory w szklarence że one takie giganty ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa_w_ogrodzie 22:22, 01 lip 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Gardener27 napisał(a)
Ewo murek wygląda fajnie ale ja chyba bym go jeszcze trochę podciągnął do góry jeśli masz na tyle budulca i sił oczywiście Rabaty Ci się ładnie zagęszczają i kompozycje na tarasie bardzo ciekawe Powiedz mi czym Ty karmisz te pomidory w szklarence że one takie giganty ?


Hi hi pomidory oszalały to fakt chcą przebić dach szklarni Nie wiem od czego to zależy jeden rok rosną ładnie a inny wcale. Pierwszy raz mam szklarenkę, rzeczywiście im służy ciepło jak cholera, osłonięte od wiatru i opadów, tylko mam nadzieję że owady zapylą kwiaty.

Na razie kamień się skończył, ale pod ziemią jest go aż nadto, zaczynam obsadzać skarpę nad murkiem to znowu kolejne wychodzą, więc materiał sam się znajdzie.

A pro po zagęszczania irgi tak mi się rozrosły na skarpie przy schodach, że zasłoniły całą rabatkę, przykryły wrzosy i inne rośliny, więc 3 z 6 muszą wylecieć. Dzisiaj wykopaliśmy jedną i przesadziliśmy na skarpę nad murkiem, dopiero tam widać jaka jest ogromna.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Anusia 08:32, 02 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witaj Ewo, masz fajne klimaty. Duży potencjał. Ogrodzenie przyciąga uwagę. Ja jestem na samym początku swoich poczynań w ogrodzie i tyle gatunków nie mam co Ty. Pozdrawiam i zaznaczam wątek
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Ewa_w_ogrodzie 21:42, 02 lip 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Anusia napisał(a)
Witaj Ewo, masz fajne klimaty. Duży potencjał. Ogrodzenie przyciąga uwagę. Ja jestem na samym początku swoich poczynań w ogrodzie i tyle gatunków nie mam co Ty. Pozdrawiam i zaznaczam wątek


Dzięki dzięki zapraszam.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Ewa_w_ogrodzie 23:02, 02 lip 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Dzisiaj ciąg dalszy przesadzania irg, mam nadzieję, że się przyjmą, bo ta wczoraj przesadzona troszkę oklapła dzisiaj, ale upał straszy,podlaliśmy obficie wszystkie 3 wieczorem.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Anusia 23:05, 02 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
W upały staram się nic nie przesadzać ani dosadzać gdyż na mojej 'patelni' niestety wszystkie rośliny pomarnowałyby się. Cienia jak na lekarstwo.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Ewa_w_ogrodzie 23:06, 05 lip 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Anusia napisał(a)
W upały staram się nic nie przesadzać ani dosadzać gdyż na mojej 'patelni' niestety wszystkie rośliny pomarnowałyby się. Cienia jak na lekarstwo.


To prawda ale czasem muszę, bo akurat mam czas więc muszę go wykorzystać
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Konieczki 08:38, 08 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ja w upały odpuściłam, a też miałam plany dokończyć rabatę. Murek sama robisz? Ja też bym go ciut podciągnęła do góry
____________________
Zielonym do góry... :)
Ewa_w_ogrodzie 23:09, 08 lip 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Konieczki napisał(a)
Ja w upały odpuściłam, a też miałam plany dokończyć rabatę. Murek sama robisz? Ja też bym go ciut podciągnęła do góry


Tak sama, niestety moje poczynania w upale nie wszystkie się sprawdziły,irgi chyba padną
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies