Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz ogród - wspaniała przygoda czy czarna magia

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz ogród - wspaniała przygoda czy czarna magia

Ewa_w_ogrodzie 14:01, 29 sie 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Malgosik napisał(a)
fajny grill, będą imprezy
ukwieciłaś się
ciekawe te drobne aksamitki


Mięsko wychodzi pierwsza klasa, nie grillujemy bezpośrednio nad ogniem tylko na kamieniu. Pycha
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Gardener27 16:13, 29 sie 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja się nie dziwie że pycha ... na takim grillu to sama przyjemność

Moją uwagę przykuła gabionowa budowla u sąsiadów Co oni tam mają ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa_w_ogrodzie 09:07, 30 sie 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Gardener27 napisał(a)
Ja się nie dziwie że pycha ... na takim grillu to sama przyjemność

Moją uwagę przykuła gabionowa budowla u sąsiadów Co oni tam mają ?


No niestety mocno przykuwa uwagę, to jest zabezpieczenie skarpy fundamentu, dopiero od góry gabionów jest poziom podłogi parteru, a cały dom jeszcze 7-8 m w górę, albo i więcej zależy jakie nachylenie dachu. No i właściwie nie mamy co zrobić jedynie mądrze się odgrodzić, czymś mega wysokim. Myślę o brzózkach, bo wtedy korony drzew będą wysokie, a w niższej warstwie rosną już sobie cisy, ale to trwa.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
sylwia_slomc... 10:16, 30 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Jeszcze świeżutki grill z wędzarnią, pierwsze grillowanie już było




Fajowskie to okienko na świat super widoczki, ogród w kwieciu tonie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 09:30, 05 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia grillo-wędzarnia świetna, sami robiliście? Strasznie podobają mi się te niskie murki z kamienia, rewelacyjne są. Słuchaj, a tam na rabacie, gdzie jest na ścianie skrzynia gazowa nie myślałaś dać jakiejś drabinki z pnączem? Fajnie by to wyglądało. Może jakaś r róża pnąca? Co myślisz? Miałabyś kwiatuchy od czerwca do jesieni i jeszcze tak fajnie ścianę by przysłoniła, stworzyło by się kolejne piętro . Takie zboczenie właścicielki niewielkiego ogrodu - upychałabym rośliny wszędzie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Konieczki 19:33, 06 wrz 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ewa są śliwy
____________________
Zielonym do góry... :)
Ewa_w_ogrodzie 21:53, 07 wrz 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
sylwia_slomczewska napisał(a)


Fajowskie to okienko na świat super widoczki, ogród w kwieciu tonie


Dzięki dzięki
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Ewa_w_ogrodzie 21:57, 07 wrz 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Katkak napisał(a)
Ewcia grillo-wędzarnia świetna, sami robiliście? Strasznie podobają mi się te niskie murki z kamienia, rewelacyjne są. Słuchaj, a tam na rabacie, gdzie jest na ścianie skrzynia gazowa nie myślałaś dać jakiejś drabinki z pnączem? Fajnie by to wyglądało. Może jakaś r róża pnąca? Co myślisz? Miałabyś kwiatuchy od czerwca do jesieni i jeszcze tak fajnie ścianę by przysłoniła, stworzyło by się kolejne piętro . Takie zboczenie właścicielki niewielkiego ogrodu - upychałabym rośliny wszędzie


Każda Twoja rada na wagę złota. Tak, myślałam wiosną nawet prawie to zrealizowałam, dopóki nie zaskoczyłam, że Pan od gazu musi ją otworzyć i odczytać stan licznika i chyba nie bardzo mam ją jak zasłonić. No chyba żeby jakoś miejsce zostawić pomiędzy skrzynią a drabinką, ale wtedy drabinka musiałaby być zaraz z przodu rabatki... no i nie wiem co począć, doradź doradź proszę
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Ewa_w_ogrodzie 21:59, 07 wrz 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Konieczki napisał(a)
Ewa są śliwy


O dzięki! Tylko jak ja się teraz do Krakowa dostanę... Pytałaś może o wysyłkę, pewnie będzie ciężko co? Nie wiadomo czy ta szkółka bawi się w pakowanie
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Anusia 09:44, 09 wrz 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Obok dolnego tarasu przy schodach zaszalały aksamitki


Aksamitka lulu, bardzo ją lubię ale mam tylko jedną samosięjkę, bo z nasion wysianych wiosną nic nie wzeszło. Wędzarnia z grilem pierwsza klasa.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies