Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

07_Rene 22:25, 29 lip 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Mimo, że jestem z tych czytających, a nie piszących, serdecznie gratuluję tak dużego sukcesu. Wasz ogród ma w sobie magiczną siłę, dlatego z taką przyjemnością się do niego ciągle wraca. Ten sukces jest taką wisienką na torcie i utwierdza mnie w przekonaniu, że tylko robiąc w życiu coś co się kocha, robi się to naprawdę dobrze. Jestem z Was dumna.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Agnieszka_B 22:26, 29 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Wielkie gratulacje !!! I przy okazji równie wielkie podziękownia za Ogrodowisko !
____________________
zapach-ziemi
Mala_Mi 22:31, 29 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Danusia... nie mam czasu na forum, bo mamy problemy zdrowotne.. i inne, ale na taką informację musiałam odpalić kompa i się wpisać....

Zdziwiłabym się, gdyby Twego ogrodu nie było w tej książce.. a że jest to ... rzecz jak najbardziej oczywista..

Przeczytałam pierwszą stronę nowego wątku.. resztę w bardziej sprzyjajacych okolicznościach przyrody nadrobię... nie mniej GRATULUJĘ wyróżnienia.. zasłużone i należne ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pawlus 22:41, 29 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
W pełni zasłużone wyróżnienie Danusiu. Serdeczne gratulacje.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Ozz 23:29, 29 lip 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Teraz dopiero widać ile osób do Zimozielonego zagląda
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
barbara_kraj... 00:19, 30 lip 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Danusiu, razem z Tobą cieszę się z tak wysokiego, w pełni zasłużonego wyróżnienia.

Tylko pasjonaci, a do tego wybitnie uzdolnieni w danej dziedzinie są dostrzegani wśród wielu.
Gratuluję!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Mathildis 02:50, 30 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315

Takie wyróżnienie to wspaniały moment w życiu każdego człowieka który ma pasję i został za tę pasję nagrodzony...

Więc i ja ustawiam się w tej kolejce, z najlepszymi życzeniami dla Danusi, aby swoim ogrodniczkowaniem ubarwiała nam życie, aby nie zabrakło jej pomysłów i twórczej inwencji.
Życzę Wam Danusiu (Tobie i Witkowi) aby Wasza praca ciągle nas wzruszała, zaskakiwała, aby pozwalała chociaż na chwilę oderwać się od codziennych trosk i cieszyć się ogrodem, i żebyście nadal cieszyli się z tego co robicie i wiedzieli, że swoją pracą sprawiacie też wielką radość nam.

P.S.I choć dawno nie odzywałam się w Twoim wątku to chciałabym żebyś wiedziała, że podglądam na bieżąco


____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Magda70 14:34, 30 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Brawo...gratulacje
Cieszę się bardzo, że Wasz ogród jako jedyny w Polsce został w ten sposób wyróżniony.
I dziękuję za Ogrodowisko...bo pewnie gdybym tu nie trafiła to dalej bym błądziła we mgle nie wiedząc co począć z moim ogrodem
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Milka 15:12, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu?...gdzie Ty...tu się toczy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewik 17:12, 30 lip 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Eve napisał(a)
Gratuluję Danusiu, od 4 lat kocham Twój ogród miłością wielką, dla nas jest on wzorem doskonałości i wielkiego smaku! Najpiękniejszy ogród na świecie! To wspaniałe, że w końcu polska projektantka została dostrzeżona, wyróżniona, no i że to właśnie Ty jesteś!!!
Dziękuję Ci za wszystkie inspiracje i proszę o więcej Rzadko piszę ale jestem u Ciebie zawsze na bieżąco

Również i ja chciałam przyłączyć się do gratulacji,Wasz ogród to klasa sama w sobie,istne cudeńko .Dziekuje za to magiczne miejsce jakim jest ogrodowisko i za wszystkie cenne porady jakie serwujesz każdemu z nas. Trzymam kciuki za kolejne wyróżnienia.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies