Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

pawel_snopek 19:49, 04 sty 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Moja wina dopiero dzisiaj przeczytałem co napisałem mowa była o przedostatniej fotce przepraszam za wprowadzanie w zamęt. Już się dowiedziałem co to jest : tojeść ciemnopurpurowa
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Kokesz 20:58, 04 sty 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
pawel_snopek napisał(a)
Moja wina dopiero dzisiaj przeczytałem co napisałem mowa była o przedostatniej fotce przepraszam za wprowadzanie w zamęt. Już się dowiedziałem co to jest : tojeść ciemnopurpurowa

Dziękuję, zapisuję do moich chciejstw
Dostałam jesienią odnóżkę białej tojeści orszelinowatej, a tej nie znałam.
Pozdrawiam.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
viva 22:42, 04 sty 2017


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Danusiu, dzisiaj masz już pewnie ogród mocno biały
Dziękuję za energetyczne rozpoczęcie kolejnego roku, bo ja z tych którzy śnieg odbierają tylko jako dobro dla ogrodu. Dla mnie może nie istnieć.
Oby Nowy Rok przyniósł Wam wiele dobra.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
ElzbietaFranka 01:04, 05 sty 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13933
Pani Danusiu, jezeli za duzo zyczen napisalam do poszczegolnych, internautow to przepraszam. Zyczliwosci nigdy nie za duzo. Lepiej sobie zyczyc niz jak to niektorzy.......
Pani zycze wszystkiego dobrego w 2017 r.
Z wyrazami szacunku.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
boguslaw_r_ 14:00, 05 sty 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Gardenarium napisał(a)
U nas obecnie wali śnieg. To dobrze ponieważ:

- po świętach MPO mi zagrabiło rabatę z wszystkiego, wydziabując cebulki, wyrywając astilbe itd...najechałam akurat, gdy ściółka z rabat była w sterty ponagrabiana, a wszystkie młodziutkie kiełki i cebulki wschodzące odkryte...po prostu zgroza

No to co zrobiłam? Kazałam wszystko nagrabić z powrotem... ale i tak okrycie się naruszyło. No io co na to powiecie?

Jak cały sezon zywego ducha nie było, to teraz taka niedźwiedzia przysługa, szkodliwa.



Tak to z nimi jest, ja przynajmniej sobie porządnie ulżyłem i skląłem całe towarzystwo wraz z odbiorem technicznym,
też mnie pozostawili musiałem dosypać sam grysu, wyrównać, powybierać pozostawione śmieci, teraz mam czysto i równo, na moją interwencję pies z kulawą nogą się nie pojawił.
Współczuję,
może spróbuj znaleźć kogoś ze znajomych co trochę "może" i pomoże to draństwo postawić na swoim miejscu, może jakiś reportażyk,?
Pozdrawiam

____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Gardenarium 15:44, 05 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie, muszę jedynie pilnować na jesieni tego ostatniego "grabienia". Wtedy najwięcej szkodzą. Latem nie mają powodu, bo u mnie posprzątane na "brzytwę". Mucha nie siada, a jesienią specjalnie pozostawiam liście jako okrycie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:59, 06 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dalszy ciąg dla miłośników sukulentów http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/493-zywe-obrazy-z-sukulentow
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 10:08, 06 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
O lecę poczytać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Madzenka 14:20, 06 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Dalszy ciąg dla miłośników sukulentów http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/493-zywe-obrazy-z-sukulentow


Piekne, marze o takich wertykalnych nasadzeniach i nie moge dobrej bazy kupić, aby nie zbankrutować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaWB 10:22, 08 sty 2017


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
piękne zimowe fotki, które ponownie potwierdzają Twoje słowa Danusiu jak wiele dają zimozielone rośliny oraz różne formy strzyżone w ogrodzie
O tej porze roku, w te krótkie dni szczególnie podobają mi się jednak te energetyzujące kompozycje kolorystyczne - dzięki
Przesyłam moc uścisków i życzeń noworocznych
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies