Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Iwk4 18:45, 27 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Gardenarium napisał(a)


Nie wyrzuciłam, przesadziłam do innego ogrodu... odwiedzam ją

Maczała się w stawie, była za duża, kładła się na kule. Ostre cięcie, dobry pomysł, ale wyrasta wielki krzew, a na to nie mam miejsca.

No taaak, my trzymamy kciuki, aby nasze krzaczki szybciej rosły, gadamy do nich, chuchamy, ... a tobie Danuś za duże były. I gdzie tu sprawiedliwość jakaś ?
____________________
Ogródek Iwony II
Gardenarium 18:49, 27 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
8 lat chyba w końcu miała, a u mnie ciasno wszystko, więc postanowiłam już dawno to zmienić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
iwonadm 20:21, 27 paź 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ta kompozycja przeszła moje najśmielsze oczekiwanie
natchnienie
i spełnienie ... czegoż chcieć więcej. ..
Gardenarium napisał(a)



____________________
Iwona ogrodowe-przygody
20:35, 27 paź 2014
No to jest mistrzostwo. A można spytać, jaka to trawa?
Gardenarium 20:42, 27 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Stipa tenuissima.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
olaw 20:59, 27 paź 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Odwiedzam ten wątek codzień i ciągle nie mogę się przestać zachwycać nad zmianami jakie zachodzą w Twoim ogrodzie Danusiu przez okrągły rok...fantastycznie

Mam pytanie odnośnie cięcia magnolii a nie znalazłam nic w wątku o magnoliach, więc może zapytam tu ...w razie czego proszę o przeniesienie do odpowiedniego wątku
Kiedy można ciąć magnolie? mam duży krzak a chcę go uformować w kształt drzewka... da się?

Pozdrawiam
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Iwk4 21:11, 27 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Gardenarium napisał(a)
8 lat chyba w końcu miała, a u mnie ciasno wszystko, więc postanowiłam już dawno to zmienić.

To wszystko wyjaśnia. Dojrzały ogród też wymaga zmian. Czasem trzeba coś wyciąć
Ale zasady twoje znam: miejsce na coś nowego jest
____________________
Ogródek Iwony II
Sebek 21:23, 27 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pooglądałem wiosenne zdjęcia - byle do wiosny Ciekawe kiedy w tym roku do nas zawita? Może znów będziemy sadzić pierwsze rośliny do donic w lutym?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 21:51, 27 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
olaw napisał(a)
Odwiedzam ten wątek codzień i ciągle nie mogę się przestać zachwycać nad zmianami jakie zachodzą w Twoim ogrodzie Danusiu przez okrągły rok...fantastycznie

Mam pytanie odnośnie cięcia magnolii a nie znalazłam nic w wątku o magnoliach, więc może zapytam tu ...w razie czego proszę o przeniesienie do odpowiedniego wątku
Kiedy można ciąć magnolie? mam duży krzak a chcę go uformować w kształt drzewka... da się?

Pozdrawiam


Wg moich źródeł magnolia nie znosi cięcia, ale czasem trzeba przyciąć i ja osobiście tnę, ale unikam cięcia, pokaż u siebie albo w magnoliach zdjęcia co i jak chcesz ciąć, aby otrzymać kształt drzewka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
olaw 22:08, 27 paź 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Dziękuje za odpowiedź
Jak mogę prosić o pomoc, to u siebie na wątku wstawiłam zdjęcie
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1338-nieforemny-ogrod-na-przodzie?page=28#post_1
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies