Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 13:09, 17 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)


Mnie już od dwóch lat brzoza na balkonie kusi Ale kiedy się zdecyduję? Nie wiem


Kto wie czy u mnie nie będzie brzoza, taka pofarfoclona
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 13:12, 17 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ach i juz wiem
My tez tniemy, cien oznacza mech i choroby, musi byc swiatlo i dotlenianie, taka ozonoterapia
Loty po 19! Gdzie?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Joku 13:19, 17 lut 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12135
W poprzednim ogrodzie miałam dużo cienia i nie byłam zadowolona. Teraz jak na patelni i cienia mi brakuje . Co do brzozy w donicy to przez kilka sezonów obserwowałam okaz na jednym z lęborskich balkonów. Wyglądała mi na brzozę Youngii. Radziła sobie całkiem nieźle. Więc w rękach Szefowej będzie na pewno jej, nawet takiej pofarfoclonej bardzo dobrze. Nawet w donicy .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Zielona 13:25, 17 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)


Kto wie czy u mnie nie będzie brzoza, taka pofarfoclona


Nadrzeczna? dahurska? czy taka, jak w drugiej części ogrodu z lustrem?

Jakąkolwiek wybierzesz - będzie pięknie
pawel_snopek 13:33, 17 lut 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Piękną brzozą jest Betula pendula"Spider Alley"
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Gardenarium 13:35, 17 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani jesteście za podpowiedzi, nareszcie nade mną też się ktoś pochylił Drzewo musi mnie zauroczyć i będę szukać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
pawel_snopek 13:38, 17 lut 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Bo bez tego czegoś, tego błysku w oku to lepiej sobie odpuścić
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Zielona 14:36, 17 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
Kochani jesteście za podpowiedzi, nareszcie nade mną też się ktoś pochylił Drzewo musi mnie zauroczyć i będę szukać


Podpowiedzi dla Ciebie to taka zabawa jak z kilkuletnim dzieckiem. Ty jako Mama, która oczywiście udaje, że nie zna odpowiedzi i głaszcze dziecko po głowie mówiąc "jak dobrze, że Cię mam, sama bym na to nie wpadła"

Pozdrowienia, Skarbnico ogrodowej wiedzy
Kawa_na_tarasie 14:53, 17 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 17
Gardenarium napisał(a)
Ogród inspiruje wielu ludzi, bo dostaję wiele słów uznania, także poza forum Ogrodowiska Bardzo dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli i wierzą

Dominujące kolory to biel, czarny i różne odcienie zieleni. Od ciemnej cisów po limonkowy odcień żurawek i turzyc. Kwiaty są czarne i białe, czasem sezonowo pojawiają się inne np. w tym roku czekoladowe i burgundowe jako namiastka czarnego.








Przyłączam się do słów uznania. Jestem oczarowana i ogromnie żałuję, że nie trafiłam wcześniej na stronę Ogrodowiska z Pani projektem. Tak się niestety skupiłam na doborze roślin, że nie pomyślałam, że można stworzyć ogród monochromatyczny.
____________________
Ania Ogród z kawą na tarasie
Gardenarium 18:47, 17 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, dziękuję i witam po raz pierwszy

Marta, ja naprawdę jeszcze nie wiem, jakie to będzie Paweł ma rację, musi zauroczyć i na to liczę

Mam także nadzieję, że będzie to coś czego jeszcze nie mam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies