Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

bdan 06:59, 30 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
No juz się nie mogę doczekac na zdjecia, jak te rózyczki zakwitną.
Pięknie będzie.
07_Rene 07:29, 30 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
bdan napisał(a)
No juz się nie mogę doczekac na zdjecia, jak te rózyczki zakwitną.
Pięknie będzie.


Danus też mam taką nadzieję
Trochę się martwię bo ziemia niby nawieziona obornikiem ale mocno zazwirowana. Wybrałam jak kopciuszek parę wiader ile mogłam. Coś tam na pewno w ziemi jeszcze zostało.

Do tego sąsiadka która róże w szklarniach uprawia powiedziała mi że oni już nie sądzą róż jesienią bo większość im wymarza zima. W tunelu foliowym! !!
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 07:33, 30 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Gdzie nie zajrzę tam jakieś wianki i kompozycje kwiatowe. Pozazdroscilam i mam i ja
Hortensja ogrodowa i przegorzan.

____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
AgnieszkaW 07:57, 30 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Renatko, pędów róż lepiej teraz nie przycinać (dopiero wiosną), korzenie tak (przynajmniej ja tak robię)
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
07_Rene 14:40, 30 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
AgnieszkaW napisał(a)
Renatko, pędów róż lepiej teraz nie przycinać (dopiero wiosną), korzenie tak (przynajmniej ja tak robię)


No każdy ma swój sposób na róże Dzięki za zainteresowanie. Ja w końcu też nie przyciełam pędów.

Boniki i Pastella są w zaciszyn miejscu, powinny spokojnie przezimować.
Mariatheresia i Chandos Beauty są w "polu". Z nimi różnie może być, ale nie tracę nadzieji

Ps. Uwierzycie, że jeszcze na polu obok kukurydzy nie ścięli....!
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Pszczelarnia 14:47, 30 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jak tak pokazujesz piękne zdjęcie wierzby mandżurskiej, to chcę powiedzieć "zostaw". Ale czas sam pokaże, że usuniesz z powodu wyglądu. Szybko mi się zestarzała, mimo cięcia poszła w górę i ścięta była przez owady zawsze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
16:28, 30 paź 2014
Ja też sadziłam róże, ale tylko 2 sztuki zamówiłam, bo nie mam miejsca. Na razie, bo tak myślę, że z czasem na pewno coś wyrzucę na rzecz róż. Ja troszkę gałązki przycięłam, ale korzeni nie. Na gałązkach zostawiłam kilka oczek, ale tak jak ten pan w Akademii Ogrodnika przycinał, to nie odważyłabym się. Okopczykowałam, niech golaski się przyjmują i cieszą latem oczy i nos. Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa Renia!
kosolka 19:41, 30 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
07_Rene napisał(a)
Gdzie nie zajrzę tam jakieś wianki i kompozycje kwiatowe. Pozazdroscilam i mam i ja
Hortensja ogrodowa i przegorzan.


Ale piękny bukiet! Przegorzan- pierwszy raz słyszę i może nawet widzę - jest świetny!! Wygooglalam i zapisałam sobie, chciałabym go u siebie w ptzyzłym roku.. Moich róż też nie przycinalam- tych teraz kupionych. Zawsze są juz przycięte, więc wydaje mi się ze wystarczająco. Na wysokość korzeni. Więc sadzilam tak jak przyszły, tylko je moczylam.
Kukurydzę u nas też dwa lata temu tak późno scinali
Czytałaś trochę o tych opryskach?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
gardney 20:16, 30 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Witaj Reniu! Widzę że też oddajesz się różanej pasji chyba i ja się zarażę. Co to z hortensja w wazonie? Obłędny kolor ma
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
marzena 20:21, 30 paź 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
obrazki zaliczone, pozdrawiam miło
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies