Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

07_Rene 21:44, 10 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Gardenarium napisał(a)
O różach są też artykuły, nie tylko wątki

http://www.ogrodowisko.pl/tag/roze



Dziękuję, że Szefowa znalazła czas, żeby tu zajrzeć i link zostawić Miło, bardzo miło. Ile mogę to czytam i artykułów, i forumowych rad, wszystkiego a zawsze coś nowego dostrzegam nawet jak wracam do przeczytanych rzeczy.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
renatamama3 21:46, 10 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Od razu ,pomyślałam o Tobie jak to zobaczyłam .E tam cmentarny ,też mam posadzony ,a irga i berberys super pomysł ,tanio w Jaworniku mają po 6-7 zł.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
07_Rene 21:51, 10 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
renatamama3 napisał(a)
Od razu ,pomyślałam o Tobie jak to zobaczyłam .E tam cmentarny ,też mam posadzony ,a irga i berberys super pomysł ,tanio w Jaworniku mają po 6-7 zł.pozdrawiam


Wiosną zajrzę na pewno do Jawornika z ciekawości, bo nigdy tam nie byłam, a słyszałam dużo dobrego. Ja zazwyczaj w Krzywaczce robię zakupy, ceny podobne jak piszesz, a rzut beretem ode mnie. jedyny minus - źle opisane rośliny i już kilka razy kupiłam coś innego niż chciałam szczególnie z "trawiastymi" jest problem, bo mi ciężko rozpoznać
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:03, 10 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
U mnie to tylko dzikie stokrotki kwitną w trawniku i jakieś grzybki najróżniejsze powschodziły Znalazłam też jednego mleczyka, ale nie obfociłam bo i po co...

____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 23:37, 10 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wiosna w listopadzie ?? z tymi stokrotkami to już przegięcie jest Trawa zielona jak w maju, świat zwariował
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
23:44, 10 lis 2014
Ja mam taką miniłączkę w ciepłym miejscu, w zeszłym roku były przez całą zimę. Fakt, że była wyjątkowo ciepła.
renatamama3 09:53, 11 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
07_Rene napisał(a)


Wiosną zajrzę na pewno do Jawornika z ciekawości, bo nigdy tam nie byłam, a słyszałam dużo dobrego. Ja zazwyczaj w Krzywaczce robię zakupy, ceny podobne jak piszesz, a rzut beretem ode mnie. jedyny minus - źle opisane rośliny i już kilka razy kupiłam coś innego niż chciałam szczególnie z "trawiastymi" jest problem, bo mi ciężko rozpoznać



Reniu ,z pustymi rękoma nie wrócisz ,ja też jadę po; ostrokrzewy ,berberysy .Do Krzywaczki ,też czasem zaglądam ,coś tam kupię ,z tym ,że bylin i traw ,to tam mało .Z tymi opisami roślin to wszędzie jest kiepsko .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
MARIA 14:42, 11 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
Renia
widzę ,że idziesz jak burza z nowymi nasadzeniami.
Fajnie Ci to wychodzi .
Wiem że praca przy tym nie lekka, ale efekty niesamowite
____________________
malgorzata_s... 14:46, 11 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
U mnie kwitnie kaczeniec, stokrotki, prymule , mniszki też Piękna wiosna jesienią Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
bdan 07:44, 12 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Renatko czytam, że zmęczona jesteś planowaniem rabaty. Nie dziwię Ci się wcale, tez wczoraj męzowi mówiłam, ze niestety nie mam wyobraźni projektanta i lataliśmy z gałązkami coby drzewa symbolizowały i pomogły wyobrazić sobie ewentualne dobre miejsce dla platana.
Ostatecznie platan przesadzony, kształt rabat poprawiony. wydaje mi się, ze jest lepiej.
A to że masz ogarnąć istniejące nasadzenia to jeszcze trudniejsze decyzje są, ja tworzę ogród od podstaw, a większość rabatek była poprawiana
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies