Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

iwonadm 16:47, 24 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Pastella jest niska raczej lawenda ją przysłoni
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
babka 20:47, 25 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
I co tam wydumałaś Reniu ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
07_Rene 11:24, 26 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
iwonadm napisał(a)
Pastella jest niska raczej lawenda ją przysłoni



Pastella w tym miejscu już nieaktualna. Podmieniłam fotkę, żeby zamieszania nie robić.



I co tam wydumałaś Reniu ?


Nic nowego... Zaczytałam się ostatnio w powieści i forum odpuściłam trochę Tu się cisza zrobiła...
Generalnie stwierdzam, że co by nie zrobić to ta studnia beznadziejna



____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
laurowisnia 11:27, 26 lis 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Jestem za tym, żeby zrezygnować z trzmieliny - nie lubię jej w połączeniu z lawendą. Cisy mogłyby być, nie wiem jakie nasadzenia będą po bokach, może bukszpan by wystarczył. Ilość bylin zawsze możesz ograniczyć jak będziesz uważać, że za dużo, na razie może dać do tego tylko lawendę i w zależności od miejsca może jakąś trawkę.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
07_Rene 11:29, 26 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
laurowisnia napisał(a)
Jestem za tym, żeby zrezygnować z trzmieliny - nie lubię jej w połączeniu z lawendą. Cisy mogłyby być, nie wiem jakie nasadzenia będą po bokach, może bukszpan by wystarczył. Ilość bylin zawsze możesz ograniczyć jak będziesz uważać, że za dużo, na razie może dać do tego tylko lawendę i w zależności od miejsca może jakąś trawkę.


Agata, zobacz na str 35, mam tam wizualizację
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Toszka 11:36, 26 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ja bym tą studnię przekuła na element architektoniczny - obłożyłabym kamieniem, np. wapieniem lub obiła/zrobiła "elewację" drewnianą. Bo jeśli od drogi pójdą tuje to obsadzanie po zewnętrznej (od drogi) mija się z celem estetycznym kiedy i tak studnię będzie widać od strony domu.... Można by zrobić ładną pergolkę i na puścić powojnik...
Myślę, że najpierw trzeba zacząć od liftingu samej studni... podpuść eMa, zapodaj mu pomysł
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
07_Rene 11:41, 26 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Toszka napisał(a)
Ja bym tą studnię przekuła na element architektoniczny - obłożyłabym kamieniem, np. wapieniem lub obiła/zrobiła "elewację" drewnianą. Bo jeśli od drogi pójdą tuje to obsadzanie po zewnętrznej (od drogi) mija się z celem estetycznym kiedy i tak studnię będzie widać od strony domu.... Można by zrobić ładną pergolkę i na puścić powojnik...
Myślę, że najpierw trzeba zacząć od liftingu samej studni... podpuść eMa, zapodaj mu pomysł


Toszka. Ty to masz jednak celne uwagi Docelowo studnia ma byc obłożona kamieniem, ale nie wiem kiedy... Chciałam ją tymczasowo upiększyć. Mąż zapracowany od rana do wieczora, ja z czasem trochę lepiej, temu kombinuje pod swoje siły i możliwości
Ale w sumie racja... Nie ma co robić tymczasówek, tylko raz a porządnie.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Toszka 12:13, 26 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Oooo, to tym bardziej teraz trzeba pomysła zapodać, bo na ile znam facetów, to oni muszą przemyśleć, pomyśleć, przeanalizować, podliczyć, zrobić biznes plan, zebrać się w sobie, nastroić i... i tak kilka miesięcy zlatuje aż zabiorą się za zlecenie domowe Czyli teraz najlepszy czas by zapodać pomysł
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
07_Rene 12:15, 26 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Toszka napisał(a)
Oooo, to tym bardziej teraz trzeba pomysła zapodać, bo na ile znam facetów, to oni muszą przemyśleć, pomyśleć, przeanalizować, podliczyć, zrobić biznes plan, zebrać się w sobie, nastroić i... i tak kilka miesięcy zlatuje aż zabiorą się za zlecenie domowe Czyli teraz najlepszy czas by zapodać pomysł


Jak widać nie tylko na ogrodnictwie się znasz....
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Toszka 12:20, 26 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wiesz Kochana - to tylko lata praktyki...
inna sprawa, ze facet to tylko prototyp Pana Boga
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies