Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W spadku po dziadku...

Pokaż wątki Pokaż posty

W spadku po dziadku...

Benia 00:21, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251


A to początek prezentacji moich "hektarów" do ogarniecia...
____________________
Benia 00:35, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
I bardziej aktualniejsze [



____________________
Benia 00:39, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Bez szaleństw jak widać.
No ale ostrzegałam, że cudów nie ma
Ta moja "fosa" jest za tą starą siatką. A przed siatką - psia trasa szybkiego ruchu Pierwsze dwa zdjęcia są od strony wjazdu na podwórko, a dwa kolejne z rogu działki. Jest co robić...
____________________
Benia 00:59, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
A to dalsza część ogrodzenia za wjazdem na podwórko. Ogrodzenie wymienione, iglaki i nie tylko jak widać posadzone docelowo warzywnik.

To akurat z wakacji

A to parę dni temu

Po dzisiejszej zimnej nocy kany chyba będę kopać na weekendzie

A to z rogu działki w stronę bramy

____________________
Benia 01:01, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Reszta może jutro jak tylko znajdę chwilę czasu bo dziś jest już dość późno
____________________
hanka_andrus 07:24, 25 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kann jeszcze nie wykopuj, chyba nie za wiele oberwały. Szkoda. Piękny łan i dużo miejsca potrzeba na ich przechowanie, nie mówiąc o sile do ich wykopania.

Piękny teren do zagospodarowania, ale sobie nieźle radzisz. Brawo.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Benia 09:32, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Danusi bardzo Ci dziękuję za pomoc i za odwiedziny, jest mi niezmiernie miło, choć tak jak już widać placu może i dużo ale jeszcze więcej pracy do zrobienia przez to
Pozdrawiam
____________________
Benia 09:37, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
hanka_andrus napisał(a)
Kann jeszcze nie wykopuj, chyba nie za wiele oberwały. Szkoda. Piękny łan i dużo miejsca potrzeba na ich przechowanie, nie mówiąc o sile do ich wykopania.

Piękny teren do zagospodarowania, ale sobie nieźle radzisz. Brawo.

Hanusiu, dziękuję i Tobie za miłe słowa. Kanny na szczęście nie ucierpiały więc może jeszcze sobie pokwitną
W tym roku faktycznie poszalały, może być problem z ich przechowaniem
Pozdrawiam
____________________
Benia 09:51, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Kasztanwiec też poszedł do nieba. zdominował wszystko co tam posadzone



Temu tylko coś lata brakło na rozwinięcie skrzydeł

____________________
Benia 10:10, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Gatunków roślin nie mam za wiele, jest ich dużo tyle że w ilościach hurtowych, choćby tak jak w przypadku tych rozchodników


Podwórko jest spore a po rozebraniu starego domu w tamtym roku zrobiło się jeszcze większe...
Dom był stary i drewniany ale pod spodem było tyle kamienia, że zamiast przewozić go z miejsca na miejsce, zaczełam po prostu obkładać rabaty i tak powstawały rabaty na lekkim podwyższeniu.
To trochę taka prowizorka bo murki są bez zaprawy, układane po prostu warstwami, głównie dlatego, że sam kamień jest takim najzwyklejszym piaskowcem. No i nie czarujmy się, po prostu najładniejszy nie jest krótko mówiąc



I wygląda to tak wszystko jak koszmarny plac budowy...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies