Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W spadku po dziadku...

Pokaż wątki Pokaż posty

W spadku po dziadku...

07_Rene 21:09, 26 wrz 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Muszę na spokojnie to przemysleć, ale jak pisałam wyżej to jałowce by sobie tam na bank poradziły. Zawsze to jakiś zimozielony dodatek. u mnie nawet w zupełnym cieniu rosną na tej piwniczce.
Przejrzyj sobie ten ogród O!, może cię to zainspiruje i dostaniesz jakiejśc wizji Lepiej 3 razy się zastanowić, niż 3 razy zmieniać
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Benia 21:11, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Drzwi nowe a właściwe stare ale jak nowe z drugiej piwnicy, którą mam w stodole, a właściwie już mega drewutni są tylko czasu brak bo ciągle coś ważniejszego
mieliśmy tynkować albo obłożyć jakimś kamieniem elewacyjnym ale jest tyle ważniejszych spraw, że to musi poczekać. od wschodu mam dużo bylin, właśnie dziś tak porządku trochę robiłam ale kwitną głównie na wiosnę, nie mogę odszukać tych zdjęć akurat ale jak znajdę to wrzucę, a teraz to nic nie kwitnie, a od północy prawie połowa to ściana kamienia po tym jak się obsuwała ziemia, tak ułożyłam, żeby to nie rozjechało się po podwórku. Jak możesz to wrzuć te zdjęcia swojej, może też jakieś iglaki płożące posadzę
____________________
Benia 21:24, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Dorzucę jeszcze jednego rozchodnika z duecie z mrozem tym razem I mroza z żeniszkiem

Była jeszcze szałwia z mrozem, ale zjadło tą kompozycję ptactwo domowe
____________________
Dorota123 21:31, 26 wrz 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Trzmieliny, które masz przy studni tnij i rób sadzonki, jeszcze nie jest za późno, ja wsadzam do doniczek przemysłowych co centymetr nawet bez ukorzeniacza i przyjmują się, później można wykorzystać na lamówki lub na piwnicę. doniczkę zadołuj w ziemi, nie będzie tak wysychać i nie trzeba zbyt często podlewać, a w zimie nie będą przemarzać.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Benia 21:31, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
A propo ptactwa, oto panicz który dał nogę z zagrody ale pozować nie chciał
____________________
Benia 21:33, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Dorota123 napisał(a)
Trzmieliny, które masz przy studni tnij i rób sadzonki, jeszcze nie jest za późno, ja wsadzam do doniczek przemysłowych co centymetr nawet bez ukorzeniacza i przyjmują się, później można wykorzystać na lamówki lub na piwnicę. doniczkę zadołuj w ziemi, nie będzie tak wysychać i nie trzeba zbyt często podlewać, a w zimie nie będą przemarzać.

Dorotko, trzmieliny już nasadziłam na grzbiecie piwnicy razem z barwinkiem ale czy da tam radę zobaczymy
____________________
hanka_andrus 21:38, 26 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jest taki wątek:

Jak udekorować ZIEMIANKĘ
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Benia 21:38, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
A tymczasem jak "gęguś" wygrzewał się pod orzechem "tych dwóch" wylegiwało i ostro pracowało dla równowagi
____________________
Benia 21:41, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
hanka_andrus napisał(a)
Jest taki wątek:

Jak udekorować ZIEMIANKĘ

O witaj Hanuś wątku poszukam i zaraz wstawię, zdjecie ze specjalną dedykacją dla Ciebie
____________________
AgnieszkaW 21:47, 26 wrz 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Beniu, piwnica ma potencjał, warto go wykorzystać
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies