Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W spadku po dziadku...

Pokaż wątki Pokaż posty

W spadku po dziadku...

hanka_andrus 21:47, 26 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jeszcze pamiętam jedną piwniczkę, ale muszę odszukać wątek.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Benia 21:48, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Hanuś z racji tego, że dostrzegłaś u mnie na jakiejś fotce kurę i Ci się spodobała, to te fotki są specjalnie dla Ciebie

Prezentuję Ci oddział przedszkolny nr 1 i nr 2 do zadań specjalnych pracowały ostro, co je przegoniłam były spowrotem
____________________
Benia 22:02, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
AgnieszkaW napisał(a)
Beniu, piwnica ma potencjał, warto go wykorzystać

marzy mi się wrzosowisko też gdzieś, a może gdyby ją bardziej rozciągnął, sypiąc kwaśną ziemię żeby nie była tak stroma i posadzić na niej typowo takie kwaśnolubne i płożące?...
____________________
Dorotowisko 22:02, 26 wrz 2014

Dołączył: 06 lip 2014
Posty: 24
Witaj. Masz olbrzymie podwórko. Aż nie do pomyślenia, że w Świętokrzyskim takie są.
____________________
Znowu zaczynam od zera.
jola54 22:03, 26 wrz 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Beniu! Moja działka też przy rozwidleniu dróg i pomalutku obsadzam czym mogę i na ile mnie stać, aby nie widzieć migających ciągle samochodów i nie czuć zapachu spalin.Wykonałaś dużo pracy, już robi się przytulnie i z klimatem. Te kamienie podobają mi się i ta piwniczka i kurki,o roślinach i pieskach nie muszę pisać,bo zdjęcia same o tym mówią.Pozdrawiam serdecznie
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Benia 22:08, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
jola54 napisał(a)
Witaj Beniu! Moja działka też przy rozwidleniu dróg i pomalutku obsadzam czym mogę i na ile mnie stać, aby nie widzieć migających ciągle samochodów i nie czuć zapachu spalin.Wykonałaś dużo pracy, już robi się przytulnie i z klimatem. Te kamienie podobają mi się i ta piwniczka i kurki,o roślinach i pieskach nie muszę pisać,bo zdjęcia same o tym mówią.Pozdrawiam serdecznie


Dziękuję, cieszę się i zapraszam. Pomagających pracusiów mi nie brakuje, szczególnie wtedy kiedy jestem w pracy, robią więcej niż im się karze
____________________
Benia 22:10, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Dorotowisko napisał(a)
Witaj. Masz olbrzymie podwórko. Aż nie do pomyślenia, że w Świętokrzyskim takie są.

oj trafią się a jakie nie wymiarowe ale to już scan działki, który miałm wrzucić... pokaże
____________________
Benia 22:26, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
w załączeniu zdjęcia z telefonu zamiast skanu tak tylko,żeby zarys był a szczegóły tak jak obiecałam zeskanuję i wrzucę jak tylko znajdę chwilkę
____________________
AgnieszkaW 22:29, 26 wrz 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Beniu, warto te piwniczke rozciągnąć na boki, będzie miała łagodniejszy, przyjaźniejszy spadek. Fajne są zawciągi nadmorskie w odmianach (lubią kwaśną ziemię), zaproś tam też niskie, karłowe berberysy, no i jakieś trawy.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
07_Rene 22:42, 26 wrz 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Benia napisał(a)

marzy mi się wrzosowisko też gdzieś, a może gdyby ją bardziej rozciągnął, sypiąc kwaśną ziemię żeby nie była tak stroma i posadzić na niej typowo takie kwaśnolubne i płożące?...


wrzosy spoko, ale tylko w pełnym słońcu, bo inaczej zmarnieją, szkoda zachodu; ja faktycznie mam u siebie łagodniejsze stoki, tak jak radzi Agnieszka. A to drzewo tuż obok od południowej strony to orzech?
Jutro wrzucę co ma u siebie. Razem zrobimy se takie piwniczki, że hej
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies