Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

gardney 11:59, 05 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Izo pozdrawiam i życzę sił w tym przedświątecznym czasie. Ja wypoczywam od forum nieco wieczorami i troszkę zaczynam już żyć pracą więc ciut mniej mnie stopniowo będzie ale mam nadzieję że mimo wszystko będę tu bywać i u Ciebie również i poobserwuję jak Ci idzie
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 12:51, 05 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
gardney napisał(a)
Izo pozdrawiam i życzę sił w tym przedświątecznym czasie. Ja wypoczywam od forum nieco wieczorami i troszkę zaczynam już żyć pracą więc ciut mniej mnie stopniowo będzie ale mam nadzieję że mimo wszystko będę tu bywać i u Ciebie również i poobserwuję jak Ci idzie


Będę Cię troszkę zaczepiać,aby nie było Cię zbyt mało...
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
lojalna_ 13:07, 05 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Izka ) buziolki do swiat jeszcze daleko troszke odpoczniesz i zapał sam sie pojawi jak tylko sie okaze ze ....mało czasu zostalo buziam mocno
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
20:24, 05 gru 2014
Dostałam wczoraj, odpisałam Ci teraz.
Olili 21:58, 05 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
lojalna_ napisał(a)
Izka ) buziolki do swiat jeszcze daleko troszke odpoczniesz i zapał sam sie pojawi jak tylko sie okaze ze ....mało czasu zostalo buziam mocno

święta racja
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 22:00, 05 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Zrobiłam dziś ciasto na pierniczki ..jutro będę piekła ,aspiracje do ozdabiania też mam,ale..ja z takich precyzyjnych prac ręcznych to noga jestem,więc jak zrobię to nie pokażę
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Mala_Mi 11:11, 06 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mnie nie przebijesz .... też noga jestem... i do takich ozdóbkowych popierdółek i do gotowania. Ale nie można być mistrzem w każdej dziedzinie.... by innych nie wpędzać w kompleksy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gardney 15:50, 06 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Będę, będę od ogrodowiska nie tak prędko się odczepić, jak się człowiek zakręci wokół ogrodu to wsiąkł ja tak mam Pozdrówki
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 19:58, 07 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Hej hej

Z zarobionego wcześniej ciasta na pierniczki wg przepisu Lojalnej,
powstały takie o to pierniczki




Nie byłabym sobą gdybym nie zmieniła co nieco ,więc powstały witrażyki,no i z przyprawami zamieszłam np. dodałam nieco imbiru..

Są smaczne baaardzo !!!
Chcemy jeszcze lukrować ale to się okaże.
Upiekłam z 0,5 kg mąki w obawie,że z 1kg będzie za dużo ale okazuje się,że będę musiała jeszcze piec i to właśnie z 1kg,bo te, to świąt nie doczekają na pewno!! One nie zdążą nawet zmięknąć na razie są twarde ale pyszne.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
21:05, 07 gru 2014
Piękne, a jak zrobiłaś witrażyki? Ja upiekłam takie klasyczne, leżą w pudełkach i miękną, bo gdzieś wyczytałam, żeby dopiero wtedy lukrować, bo suche pierniki wciągną wilgoć z lukru i on popęka. A wiadomości nie mam, nie przyszło nic.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies