Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

gardney 21:59, 07 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Ale fajne jak to zrobiłaś? Mniam... a ja na diecie, zmykam stąd bo mi ślinka cieknie a nie mogę
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 10:03, 08 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
gardney napisał(a)
Ale fajne jak to zrobiłaś? Mniam... a ja na diecie, zmykam stąd bo mi ślinka cieknie a nie mogę


Myślisz,że są takie kaloryczne..??czy bardziej Ci chodzi o zdrowe odżywianie ?
No kaloryczne ,kurczę ,muszą być...nie ma wyjścia ..tyle miodu ,tłuszczu,cukru...

Ja teoretycznie też jestem na diecie,bo odkąd nie muszę trzymać ścisłej diety z uwagi na przyjmowane leki to sobie podjadłam i..raju świata ,waga szaleje! Męża urodziny a ja się nie mieszczę w to i owo a nie chciałam nic kupić na tę zwiększoną wagę,bo ona jest nie moja , nie może taka zostać,jestem niska i u mnie 2-3 kg robią duużą różnicę

Wracając do pierników to witrażyki robiłam tak : wycięłam otwory w pierniczkach (surowych) nakładłam w nie pokruszone cukierki typu landrynki i piekłam normalnie .
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
gardney 10:48, 08 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
wow jaki pomysł z pierniczkami
Ja niestety z tych co dożywotnio nie powinny jeść słodkiego czyt. mam za duży kuper
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Mala_Mi 19:37, 08 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ciasteczkowe potfffory som

Wiem wiem co znaczy dla kieszonkowej kobiety 3 kg..... właśnie to przerabiam. Koniec ogrodu i od razu doopka na plus..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
21:14, 08 gru 2014
Potwierdzam - 3 kg robi różnicę. Jak wyszłam we wrześniu ze szpitala to ważyłam 54kg, a 5 dni wcześniej - 59. Potem dieta lekkostrawna, było super, ale teraz niestety zaczęły się kanapeczki ze smalczykiem, milka daim <3, chrupiące bułeczki - oponka gotowa.
Olili 09:13, 09 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
hehe to nie jestem sama
tak sobie myślę,że głównie to pszenne pieczywo mi nabija kilogramów ,bo przez lata jadłam tylko żytnie razowe na naturalnym zakwasie a teraz właśnie te paskudne chrupiące bułeczki często wcinam no i ciasto też....
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
gardney 10:15, 09 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
No tak to potwierdzam lubię pszenne pieczywo i kuper duży więc wszystko się zgadza
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Pszczelarnia 12:16, 09 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)
Ciasteczkowe potfffory som

Wiem wiem co znaczy dla kieszonkowej kobiety 3 kg..... właśnie to przerabiam. Koniec ogrodu i od razu doopka na plus..


I ciężko się schylić i bielizna uwiera.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
lojalna_ 12:19, 09 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No ja tez wczoraj takie przemyslenia miałam, ogród trzeba było o 9 podlac tyle rzeczy jeszcze schowac i porobic a teraz przed kominkiem siedzie ...siedze ...bo o czwartej juz ciemno jak u murzyna....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
kasia_w 14:07, 09 gru 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Super choina. Kolory dobre Bardzo mi się podoba
Olili napisał(a)
Takie ubranie dziś dałam badylkom




Bardzo zamglone wyszły,nie potrafię robić zdjęć.
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies