Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

ewalm 00:55, 13 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Trzymaj się, Olili Powodzenia.
____________________
Ogródek na trzy lata
Olili 18:31, 14 sty 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Iwonko - odpisałam u Ciebie
Pszczelarnia - cieszę się,ze wpadłaś z miłym słowem
ewalm- gdzie Ty się podziewasz,że tak Cię tuaj mało??

Ja jeszcze buszuję po Waszych wątkach,podglądam ile mogę no i trochę zazdroszczę .
Boję się o swój "ogród" gdy wiosną ruszą chwasty..nie wiem czy bedę w stanie choćby kogoś zorganizować,to będzie masakryczny widok!
Obiecuję,że jak dam radę to zrobię wtedy fotkę i tu wkleję jak wyglada ogród bez ogrodnika
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
19:04, 14 sty 2015
Czytaj wątki gdy tylko bedziesz mogła,to wzmocni leczenie, wiem coś na ten temat
Wracaj do sił,mocno Ci tego życzę.
19:30, 14 sty 2015
Oj tam, jak chwasty będą szaleć to jeden telefon i jestem! Dziś popieliłam u siebie, z wprawy nie wyszłam.
Madzenka 19:58, 14 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oli trzymasz się?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 20:24, 14 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lew_ogrodowy napisał(a)
Oj tam, jak chwasty będą szaleć to jeden telefon i jestem! Dziś popieliłam u siebie, z wprawy nie wyszłam.

O Matko, toć to STYCZEŃ , połowa !!!
Choć przyznam, że też ze zmarszczoną brwią patrzyłam na zielsko w różach. jakim prawem ono tam rośnie ? Wszystko ma spać ! Zielsko też !
____________________
Ogródek Iwony II
szemusia 20:31, 14 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Iza, zajrzy na priw.
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Olili 21:30, 14 sty 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Iwa napisał(a)
Czytaj wątki gdy tylko bedziesz mogła,to wzmocni leczenie, wiem coś na ten temat
Wracaj do sił,mocno Ci tego życzę.

Tak jest proszę pani ,gdy tylko będę mogła to będę czytać,a jakże!!
Kto by bez Was wytrzymał

lew-ogrodowy - nie rzucaj słów na wiatr ,wprawdzie nr tel do Ciebie nie posiadam ale skrzynkę pocztową możesz mieć przeładowaną w okresie wysypu chwastów

Marzena2007
- trzymam się,dzięki Wam lepiej..

Szemusia-nie mam od Ciebie nic na priv
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Mala_Mi 22:01, 14 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iza - czytam i myślę... że to chyba dobra wiadomość, że idziesz na leczenie.... bo może wyleczą... jest nadzieja.... i wierzę, że kuracja będzie odpowiednia, trafiona i skuteczna.
Ogrodem nie ma co się martwić, masz zadbany, a że trochę się zapuści... od tego nie zginie. Rośliny dadzą radę. Jak będziesz mieć siłę to raz dwa się z tym uporasz.... Szkoda, że mam do Ciebie tak daleko.. pomogłabym z miłą chęcią, szczególnie, że u siebie już rewolucji nie planuję to mnie rozniesie.. W ostatnim sezonie biegałam po ogrodach znajomych i pomagałam ) To jak nałóg....
Jak będziesz mieć siłę to czekam na wieści.. bo wiesz, że Ci kibicuję
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
22:18, 14 sty 2015
Jestem przygotowana na każdą ewentualność.
Zasypuj moją skrzynkę, ile wlezie - to będzie znaczyło, że świetnie się czujesz i masz moc, by być tu z nami... : )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies