Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

Iwk4 17:27, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Iza, co po świętach słychać? Odpoczywasz?
____________________
Ogródek Iwony II
Mala_Mi 11:48, 03 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Melduję sie z Nowym Rokiem
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Karol99 16:27, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
witaj, świetnie tworzysz ogród, będę kibicować
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Olili 12:19, 11 sty 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Witam wszystkich !!

U mnie poświątecznie robi się dopiero po 6-tym stycznia,moja rodzina ma do tego czasu urlop i przebywamy wszyscy u nas,później dochodzę do siebie .
W tym roku rozjechaliśmy się równo Oni do domów a my w góry,ale jesteśmy już spowrotem.

Wieje u mnnie niemożliwie ,jest paskudnie..zimy brak a ja ją akurat lubię ,tylko w prawdziwej postaci czyli ze śniegiem ,gdy on przykryje wszystkie nieporządane brudy .

Myślałam o Was ,ilu z was wypatruje już wiosny...???
Jak patrzę na rośliny ,które już posiadam to też gdzieś wgłębi tęsknię za czasem gdy się zazielenią.

Za wiosną w ogrodzie nie wyglądam ,bo nie będę jej miała..mam zacząć leczenie,które jest bardzo długie i trudne w przebiegu..w formie pisanej będzie mnie tu mało ,może nawet nie dam rady czytać,ale myślami będę na pewno!!
Liczę na to,że będziecie trzymać za mnie kciuki,będzie mi lżej na duszy i tak jakoś raźniej !!!
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
szemusia 13:10, 11 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Iza, ja mam do ciebie chyba najblizej (do Wielunia jakies 25 km) i po takim twoim wpisie nie mogłam się nie odezwać. Kibicuje ci od początku a teraz będę trzymała kciuki jeszcze bardziej. Będzie dobrze - trzymaj się dzielna kobieto!
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
lilia 13:23, 11 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Iza, przesyłam ciepłe myśli i wracaj szybko do ogrodu i ogrodowiska!
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
14:44, 11 sty 2015
Nowe leczenie - o proszę. Trzeba wierzyć, że pomoże, że da Ci siły do ogrodniczkowania. Ogród - nie zając, nie ucieknie. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Będzie pięknie, ja wierzę! Odwzajemniam mocno życzenia spełnienia najważniejszego marzenia. Masz moje wsparcie.
Olili 12:24, 12 sty 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Witaj szemusia - dziękuję za miłe słowa! Bardzo mnie zaciekawiłaś skąd jesteś ,skoro piszesz,ze tak bliziutko Może napisz na priv..Przymierzasz się do załozenia własnego wątku??

Lilia- cieszę się ,że wpadłaś do mnie z wizytą

Lew_ogrodowy - wierzę ,że leczenie pomoże,bardzo wierzę !! a ogród ..cóż nie raz już przeżywał takie zaniedbania....ale może, może kiedyś nie będzie musiał...
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Iwk4 18:22, 12 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Olili napisał(a)


Za wiosną w ogrodzie nie wyglądam ,bo nie będę jej miała..mam zacząć leczenie,które jest bardzo długie i trudne w przebiegu..w formie pisanej będzie mnie tu mało ,może nawet nie dam rady czytać,ale myślami będę na pewno!!
Liczę na to,że będziecie trzymać za mnie kciuki,będzie mi lżej na duszy i tak jakoś raźniej !!!

Iza, smutne to co piszesz, ale jest w tym też nadzieja. Będę za ciebie trzymała kciuki, a jak chcesz, to do Bozi się pomodlę za twoje zdrowie. Buziam. Trzymaj się kobietko cieplutko.
____________________
Ogródek Iwony II
Pszczelarnia 18:24, 12 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Iza, pomyślności!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies