Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

agata19762 16:51, 04 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
lojalna_ napisał(a)



Ja sie nie musze martwic o rosliny bo mam ich trzy na krzyz. Tylko pogoda depresyjna ...mokry snieg wszedzie w uszach i na drodze fuuj ciapa i wiatr tez bym chciała miec + 4 i pocieszac wszystkich




Joluś musiałabyś przenieść się w Marzenki strony
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 18:22, 04 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madżen... tulipany spod brzóz możesz przesadzić.. ja tak przesadzałam nie raz...część cebul się zniszczy, ale większość daje się przesadzić.. i kwitną Przygotuj jakie wiadra, kartony i wykopuj z bryłą ziemi.. potem ponownie posadzisz. Jak to zrobisz przed kwitnieniem, jak jeszcze małe liście, to mniej się zniszczy.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joaska 18:27, 04 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Madżenko platanów nie widziałam i może i lepiej ale brzozy u Ciebie pasują koło gabionów, z resztą Danusia wie co mówi, zna Twój ogród więc problem z głowy
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Madzenka 19:17, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
siakowa napisał(a)
Marzenko a czym robisz aeracje? moja ziema wymaga systematycznych zabiegów i tym samym zastawiam sie w co zainwestowac..czy walec z kolcami wystarczy czy jesnak aerator/wertukulator...


Kasiu mam areator i wertykulator elektryczny (wymienny osprzęt) i dodatkowo walec z nakładanymi kolcami. Areator elektryczny słuzy raczej do wyczesywania suchej trawy wiosną a walec z kolcami do napowietrzania- dziurkowania. Oba zabiegi zaliczy trawnik w tę sobiotę
Warto zainwestowac w takie sprzęt bo za areator/wertykulator zapłaciliśmy chyba 250 zł a wystarczy na kilka lat bo mam zalediwe 90 m2 trawnika
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:19, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Malgosik napisał(a)
Marzena a cisy to kiedy podsypać jakimś nawozem?
Dwa mi troszkę pożółkły.
Azofoska będzie dobra, czy coś specjalnego do cisów?


Juz mozna, ale ja na razie nie mam czasu i chyba dopiero zrobie to ok 14 marca. Na razie i tak nie pada to niczym nie sypie, bo musiałabym uruchomić wode na zewnątrz a M nie pozwala...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:21, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MissJellyfish napisał(a)
Marzenko,
czy Ty sama dbasz o swoje bukszpany? Czy wiecie jaka moze byc przyczyna ich powolnego zolkniecia i usychania bez powodu (tzn z MI nieznanego powodu?
Ps. Glosuje za brzozami Milo szeleszcza na wietrze


Albo zmarzły albo grzyb. Wstaw zdjecie w wątku o bukszpanch
Sama dbam, sadzę, strzygę, nawożę , podlewam. Jestem sobie Panem i ogrodnikiem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:22, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)

Oj tak, przyzwyczajamy się Najważniejsze, że TOBIE ta opcja najbardziej pasuje - ze wszystkich względów Poza tym, jak Danusia radzi, trza słuchać Jej doświadczenia i wyczucia.


Juz teraz moje mysli koncentrują sie wokół kolejnych małych kuleczek w nogach brzóz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:24, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agata19762 napisał(a)



Joluś musiałabyś przenieść się w Marzenki strony


Agata dziekuje opatrzności , ze rodzice po wojnie przeprowadzili się z Ostrołęckiego na Dolny Sląsk. Ale może byłabym prawie sąsiadką Any Art
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:25, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)
Madżen... tulipany spod brzóz możesz przesadzić.. ja tak przesadzałam nie raz...część cebul się zniszczy, ale większość daje się przesadzić.. i kwitną Przygotuj jakie wiadra, kartony i wykopuj z bryłą ziemi.. potem ponownie posadzisz. Jak to zrobisz przed kwitnieniem, jak jeszcze małe liście, to mniej się zniszczy.

Aniu tak zeobię, dziekuje za porade niech no tylko brzozy wyślą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:27, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Joaska napisał(a)
Madżenko platanów nie widziała i może i lepiej ale brzozy u Ciebie pasują koło gabionów, zresztą Danusia wie co mówi, zna Twój ogród więc problem z głowy


A jaki ładny avatarek turkusowy
Ja muszę jeszcze w sobitę zrobic test czy brzozy mogę Witków. Parasol orzyciąć. Obawiam sie ze juz nie i poczochrance mnie beda denerwować do lata

Muszę też przesadzić pluskiwcę czekoladowe spod brzóz na różanke.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies