Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

MirellaB 11:53, 26 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Super opisane zdjęcie
Fajne spotkanie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
inka74 12:15, 26 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Madzenka napisał(a)


Niestey w pierwszym sezonie nic z tym pokładaniem nie zrobisz, za rok - dwa pedy będa sztywniejsze. Nie mam jednak swany w moim ogrodzie dlatego nie odpowiem czy sie pokłada. z okrywowych u mnie Fairy ma miekkie pokładające sie pędy co roku a Aspirin jest bardzo sztywna mimo radykalnego ciecia każdej wiosny
Z jednej strony zaletą a z drugiej strony wadą okrywowych jest to ze zadarniają powierzchnie, zatem z zasady będa miały pokładające sie pędy. Nie walcz z tym lecz posadz je tak aby nie przeszkadzały innym roślinom.
Jesli chesz róze o sztywnych pionowych pędach to niestety musisz kupic inne odmiany

Tak myślałam z tym pokładaniem. Ja ją kupiłam z myślą o zadarnieniu tylko na zdjęciach ona w bardziej taki kopczyk się układała. U mnie pełzacz totalny kwiatami w dół. Nie dość że nie widać to jeszcze przy podlewaniu nie było możliwości aby po kwiatach nie lać wodą. Wczoraj wzięłam ją podwiązałam teraz patrzy się na mnie choć trochę.

ale fajne spotkanie mieliście. Emocje duże. U mnie nie trzeba było być w domu, aby słyszeć kiedy gola strzeliliśmy.
Miłej niedzieli życzę i pozdrawiam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Sebek 12:25, 26 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)


Pamietam Sebuś, te sadozne 2-3 lata temu znam na pamięc, nowe nabytki jesienno-wiosenne bacznie obserwuje i sie ich uczę

Dzieki za miły dzien


I ja dziękuję
W sierpniu koniecznie pomyślę o wizycie we Wro Bo nie dokonczylismy tej kwestii
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
polinka 14:04, 26 cze 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Zdjęcia obejrzałam, zielenią się pozachwycałam
Czytałam, że miałyście emocjonującą podróż od Kasi Ja myślałam, że zawału dostanę przed TV...ale dla takich emocji warto żyć!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 15:58, 26 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek zaproszenie stale aktulane!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 16:18, 26 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marzenko cieszę się, że można było się w końcu spotkać i troszkę porozmawiać, chociaż zapomniałem o zrobieniu wywiadu na temat grabów... w drodze do domu mi się przypomniało
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kindzia 16:36, 26 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Marzenko, kulasek buksikowy nie jedzie do Zabrza, już rośnie...na agrestowej Jesienią dostanie po prawicy i lewicy łososiowe róże Dziękuję
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
danuta_szwajcer 16:49, 26 cze 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Miło Cie było poznać w realu, znam Twój wątek prawie cały chociaż nigdy śladu nie zostawiłam. Zachwyciła mnie kiedyś Twoją architekturą domu i tak perfekcyjnie zrobiony ogród, który tworzy piękną całość jak i cudowny klimat, który udało Ci się stworzyć. twoje zdjęcia jak i zestawienia roślin są cudne. Zostawiam zdjęcia na pamiątke z buksikiem o którym wcześniej pisze Kasia
____________________
Liliowo i kolorowo:)
zszywka 17:20, 26 cze 2016


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Marzenko bardzo się cieszę że wczoraj Cie poznałam Podglądam Twój ogród od jakiegoś czasu i bardzo mi się podoba
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
kasja83 19:32, 26 cze 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Marzenko pozdrawiam po spotkaniu!Widząc śmiały Twój dom-od razu wiedziałam, że będziesz taka bomba energetyczna,szalona troszku.Nie pomyliłam się chyba,co?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies