Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

ZielonaAnia75 07:22, 30 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Mala_Mi napisał(a)
Jakby co to sprzedam sadzonki werbeny
Sorki ale zarabiam na nowe chciejstwa By eM nie zrzędził ,ze tylko wydaje

Takie i te.. już z pąkami..



A właśnie miałam dziś kupować sadzonki werbeny przez neta, bo moje produkowane szlak trafił! Więc ja chętna jestem, nawet bardzo. Po ile je cenisz? Od ceny uzależniona jest moja ilość sztuk
____________________
ZielonaAnia75 07:22, 30 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Jestem pierwsza w kolejce widzę
____________________
Luki 07:23, 30 maj 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu ja zdecydowanie wolę Twoje CHFS i jak dla mnie jest lepiej, dobrzę że w końcu zauważyłaś Orliki robią szał i bardzo je lubię. Nie wiem jakim cudem mając jednego ciemnego orlika, jego siewka jest ciemnym pełnym orlikiem Narzekać nie będą bo ładniejszy od pierwowzoru, ale muszę go wydrzeć z liliowców w lepsze miejsce.
Żurawce Cherry Cola już zacznij pobierać krótkopędy do ukorzeniania, bo ona później z tych zdrewniałych kiepsko się ukorzenia przynajmniej ja miałem okazje się o tym przekonać, te z krótkopędów to świetne sadzonki
Na werbenę jedną i drugą się piszę, proszę mnie zapisać ha czasem dobrze jest wcześniej wstać
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Mala_Mi 07:39, 30 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
marzena napisał(a)
Ania, wciąż do Ciebie zaglądam, czytam, przyglądam sie naprawdę pięknym obrazkom z roślinami, walce z paskudami ( mam też te ślizgacze - sypię non stop te niebieskie kulki i robię na rabatach ściółkę z igliwia, którego mam sporo)
Nie piszę często u Ciebie, bo wciąż musiałabym to samo,że podziwiam Cię za tę energię i dbanie o ogród oraz piękne zestawienia roślin oraz wiele smaczków/ciekawostek


Ktoś chyba 2 lata temu obiecywał, że przyjedzie

Ja prawie nigdzie nie zaglądam.. jakoś czas się skurczył. Nie wyrabiam. Zanim ogarnę u siebie, to mija godzina albo lepiej.

U Ciebie teren otwarty z każdej strony.... masz przegwizdane. Igliwie... wczoraj wybierałam ślimory spod igliwia.. schowały się tam. Bez granulek, to już dawno bym zaorała ogród i poszła do bloku.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:13, 30 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ZielonaAnia75 napisał(a)
Jestem pierwsza w kolejce widzę




PO lewej to małe. Te są najmniejsze ze wszystkich, ale też już mają pąki kwiatowe.

Te w szklarni co pokazałam to mają wysokość od 70cm do 140cm !!! Bez przycięcia do wysyłki ani rusz. Ale to tylko je zagęści.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:23, 30 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Luki napisał(a)
Aniu ja zdecydowanie wolę Twoje CHFS i jak dla mnie jest lepiej, dobrzę że w końcu zauważyłaś Orliki robią szał i bardzo je lubię. Nie wiem jakim cudem mając jednego ciemnego orlika, jego siewka jest ciemnym pełnym orlikiem Narzekać nie będą bo ładniejszy od pierwowzoru, ale muszę go wydrzeć z liliowców w lepsze miejsce.
Żurawce Cherry Cola już zacznij pobierać krótkopędy do ukorzeniania, bo ona później z tych zdrewniałych kiepsko się ukorzenia przynajmniej ja miałem okazje się o tym przekonać, te z krótkopędów to świetne sadzonki
Na werbenę jedną i drugą się piszę, proszę mnie zapisać ha czasem dobrze jest wcześniej wstać


Siewek orlikowych u mnie moc Chcesz??? Kolor chybił trafił

Grupuję je w kupę, ale chyba najlepiej wyglądają rozrzucone bezładnie pomiędzy innymi bylinami. Dzięki temu jak zanikają potem to nie ma dziur..
Tu mam las siewek i orlików od groma.. ale na foto nie widać..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 10:31, 30 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czy dzis Felusia Imieniny , bo Feliksa w kalendarzu? jeśli tak to buziaczki w czółko dla małego i zmyślnego facecika.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
LewOgrodowy 10:47, 30 maj 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Ania, ja bym była chętna na orliki. Napisz mi, proszę, na priv kwotę i dane do przelewu. Jeśli da radę, to bym chciała bez żółtych (o ile takie są, jeśli nie - to sorki za gafę).
____________________
Monika
gierczusia 12:04, 30 maj 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
To ja również buziole dla Felusia imieninowe zostawię ..wiesz ,że dopiero dziś poczytałam o Twoim nieszczęściu... bardzo mi przykro.....

A co do werbeny..to niesprawiedliwa niesprawiedliwość ..czamu te moje to takie małe boroki ???

Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Olili 12:24, 30 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Aniu są jeszcze te wypasione werbenki ?
Jak są to ja 5sztuk i kwota do przelewu na priv.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies