Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

yolka 11:57, 31 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Widziałam Maję - śmierć ślizgaczom...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 12:00, 31 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Edyta10 napisał(a)
słonecznie i kolorowo pięknie jak zwykle tylko ślimory wygoń...

Cały czas mówię Spieprzaj dziadu... i granulki.... kolejne jeżówki padły... i dobrały się do ...żurawek!! I tak coraz dalej zatacza krąg terenu granulowanego.

Jaszczurki jeszcze widzę.. człek ma takiego kaca moralnego... i ciągle trudne wybory


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 12:08, 31 maj 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Muszę brać przykład z Ciebie, wiosną na bylinówkach wydaje mi sie pusto, korci mnie, by dosadzać, a zaraz za gęsto będzie i przesadzanie mus uskuteczniać co roku. Jeżówki przenosiłam, dzieliłam ale zwykłe różowe i białe wczesną jesienią, rosną. Wiosną przeniosłam odmianowe. Widać, że jeszcze mają problemy, susza u nas i podlewać je muszę jak młode sadzonki. Ale kęp nie dzieliłam. Pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 12:08, 31 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
leon60 napisał(a)
kanciki bez sznurka mistrzostwo !
u mnie już trzecia burza dziś...


U mnie była tylko zlewa..

Zrobiłam foto z bliska żurawki Cherry Cola.. kwiatostany ma cudowne W kolorze liści
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:13, 31 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
paniprzyroda napisał(a)
Muszę brać przykład z Ciebie, wiosną na bylinówkach wydaje mi sie pusto, korci mnie, by dosadzać, a zaraz za gęsto będzie i przesadzanie mus uskuteczniać co roku. Jeżówki przenosiłam, dzieliłam ale zwykłe różowe i białe wczesną jesienią, rosną. Wiosną przeniosłam odmianowe. Widać, że jeszcze mają problemy, susza u nas i podlewać je muszę jak młode sadzonki. Ale kęp nie dzieliłam. Pozdrawiam


Bylinówki tak czy siak trzeba dzielić co jakiś czas.. wiosną miałam ochotę coś dosadzić.. posadziłam chyba kleome.. ciekawe czy przebije się przez gąszcz. Wiosną powinien być zakaz dosadzania na bylinówkach

Moje ulubione miejsce z bylinowych rabatek w blokach startowych

Przywrotnik już zbliża się do momentu, że trzeba go ściąć.




i UCIEKAM Z FORUM.. DO WIECZORKA.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Hogata 12:23, 31 maj 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Mala_Mi napisał(a)


Ja zawebenię chyba całe forum

4 czerwca dziewczyny wpadają na kawusie.. może też wpadniesz?

Wogle się nie wyrabiam.. wszędzie tyły... wyłączam myślenie i tyle.

Lilia himalajska ma pąka. hura..



14.30 ??? ciasto przywiozę . Edit bo ciasto się nie chciało wpisać
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Konstancja30 12:49, 31 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dlaczego trzeba ściąć przywrotnik ??? ... że się tak głupio wyrwę ... hmmmm ??? ...


Anek dziękuję za wgląd w Aleje ... i nie tylko ...

całusy dla najcudniejszego Muminka na śffiecie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Gardenarium 12:52, 31 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Konstancja30 napisał(a)
dlaczego trzeba ściąć przywrotnik ??? ... że się tak głupio wyrwę ... hmmmm ??? ...


Anek dziękuję za wgląd w Aleje ... i nie tylko ...

całusy dla najcudniejszego Muminka na śffiecie


Bo jak nie zetniesz będzie brzydki, brązowy, zestarzały. Uwali się na rabacie. A gdy zetniesz, szybciuteńko odbije i będzie młodziutki jak ta lala

Przy okazji coś odezwałam się chociaż u Ani.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Konstancja30 13:17, 31 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danuś bardzo dziękuję ... przy okazji gnam do "bukszpanowego " ... na niedzielną wisienkę na torcie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Urszulla 18:20, 31 maj 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21911
Podoba mi się obwódka z przywrotnika na bylinowej orliki mi się bardzo podobają ale to ich sianie mnie przeraża o ślimakach nie chcę nawet myśleć, więc nic nie mówię.
Rh i róże to moje ulubionew niedzielę wieczorkiem to mogę Ci tylko miłego tygodnia życzyć
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies