Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Mala_Mi 21:04, 07 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jankosia napisał(a)
"Słabiutkie jak licho" zawilce mnie urzekły Pozdrowienia szalona kobitko

Za to hosty ładne



Jak popada i się da grzebać w ziemi to mam takie śliczne upchane w krzakach.. lilie wykopane, posadzę tam hosty
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
olaw 21:16, 07 wrz 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
U nas na szczęście troszkę popadało i czekam na jeszcze
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
21:22, 07 wrz 2015
dalie te bordowe...burgundowe ..cudne

z daliami próbowałam już na samym początku .....rosły super bardzo mi się podobały ...ale nie umiem ich przechować...zawsze mi zgniły-zpleśniały
mam 1 szt w tym roku ...szału nie ma mam plan wsadzić kłącze do donicy z ziemią i zasuszyć na zimę ...ciekawe czy nie zgnije i się przechowa?

kiedyś w angielskich programach pokazywali ogród z samych dali ...mały ...ale ile tam było koloru i pan te dalie wszytkie znał ...wie jak wygladają dobierał kolorem i wysokością ...itp...byłam w szoku ...po tym programie
Edyta10 21:27, 07 wrz 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277

I symbol jesieni...



Aniu, jaka to rozplenica?
____________________
Ogródek nad jeziorem
JulkAd 21:33, 07 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
eee_taam napisał(a)
dalie te bordowe...burgundowe ..cudne

z daliami próbowałam już na samym początku .....rosły super bardzo mi się podobały ...ale nie umiem ich przechować...zawsze mi zgniły-zpleśniały
mam 1 szt w tym roku ...szału nie ma mam plan wsadzić kłącze do donicy z ziemią i zasuszyć na zimę ...ciekawe czy nie zgnije i się przechowa?

kiedyś w angielskich programach pokazywali ogród z samych dali ...mały ...ale ile tam było koloru i pan te dalie wszytkie znał ...wie jak wygladają dobierał kolorem i wysokością ...itp...byłam w szoku ...po tym programie


Justyna ja kiedyś przechowywałam w trocinach....dały radę, ale w takich ścinkach od zniszczarki też koleżanka przechowała....ja już odpuściłam, za leniwa jestem
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Bogdzia 21:58, 07 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Śliczna ta bordowa dalia. Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasik 22:13, 07 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aniu- witaj. Muszę się przywitać, bo po takiej długiej nieobecności czuje się jak jakiś Obcy. Choć i "swój" może się witać

Wpadam szybko i na chwilkę, ogródek pooglądałam, jak zwykle pozachwycałam się, ale wpadam z pytaniem. ...

Chce kupić krwawnik i posadzić go dość gęsto pod limkami razem z liatrami. Ma mi służyć troszkę za wypełnienie i podporę. Nie wiem jak on się nabudowuje i rozrasta- jeśli coś Ci w tym temacie wiadomo skrobnij kilka słów.
Mam nadzieję na kolor przez długi czas, a piszą, że kwitnie od czerwca do sierpnia.

Buziak



____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Mala_Mi 22:23, 07 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malgorzata_szewczyk napisał(a)
U mnie leje od trzech dni. Z przerwami co prawda ale leje. Jeszcze tydzień by mogło. Dmucham chmury deszczowe, może dolecą
Mój beton schnie, szukam motywacji do czegokolwiek Buziaki

A ja grzebię za rezerwacją ... na narty

I kolory... może perowskia jak drapichrust.. ale trzyma kolor długo Od początku lipca

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
JulkAd 22:25, 07 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Mala_Mi napisał(a)

A ja grzebię za rezerwacją ... na narty

I kolory... może perowskia jak drapichrust.. ale trzyma kolor długo Od początku lipca



Ciiii ...Aniu już narty? Lato się wystraszy...przeca jeszcze ze 2 tygodnie powinno trwać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 22:27, 07 wrz 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ojjjjjj mnie się też baaardzo te " zdechłe " zawilce podobają aż strach myśleć jak wygladają " nie- zdechłe "

Buziole gorące choć u mnie lodówa........
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies