Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Kasya 12:22, 28 gru 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
Pozdrawiam po swietach
Bylam dzisiaj na obchodzie po ogrodku i widze ze wszystko rosnie....roze, powojniki, jasimowiec, jakies cebule...u ciebie tez ?

Nie wymarzna jak ma przyjsc -14 ? ech ta pogoda....
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Pszczelarnia 14:55, 28 gru 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Byłam, zobaczyć, jak przeczekujesz.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 15:10, 28 gru 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pytanie do Cię

http://www.ogrodowisko.pl/watek/160-verbena-bonariensis-werbena-patagonska?page=28#post_3
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 15:46, 28 gru 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja też przyczaiłam sie tu na forum i czekam.........na wiosnę albo na wasze narciarskie wyczyny, spotkania na stoku etc...poza tym nuda ogrodowa nastała,jeszcze tylko styczen i luty, a potem juz wróci nam energia bo będziemy rozprawiać o wiośnie.
Byle do wiosny !

p.s. zdjęcie z dymem super, widac że sie starałas Aniu, musisz je wysłac na jakis konkurs pod hasłem światecznym....szkoda że nie ma choinki w tle tylko telewizor....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mala_Mi 16:27, 28 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Margarete napisał(a)
Ja też przyczaiłam sie tu na forum i czekam.........na wiosnę albo na wasze narciarskie wyczyny, spotkania na stoku etc...poza tym nuda ogrodowa nastała,jeszcze tylko styczen i luty, a potem juz wróci nam energia bo będziemy rozprawiać o wiośnie.
Byle do wiosny !

p.s. zdjęcie z dymem super, widac że sie starałas Aniu, musisz je wysłac na jakis konkurs pod hasłem światecznym....szkoda że nie ma choinki w tle tylko telewizor....

Na tle telewizora lepiej widać tę mgłę świąteczną

Robiłam Twoją sałatkę rybną... nawet nie wyjęłam na stół.. w głowę zachodzisz co tu można było spaprać... z moim talentem można Spaprałam

Dziś zamiast obiadu i garów..była wycieczka rowerowa.. o tej porze roku rower.... szok...


A z życzeniami jest tak, że chciałabym złożyć je dla wszystkich kogo lubię.. a to nierealne z przyczyn czasowych.. no i regulamin i zdrowy rozsądek.. nie mogę 100 jednakowych życzeń wkleić na forum.. 100 różnych to mnie śmierć zagryzie Taka świnia jestem.. albo Mała Mi.... Muminek pokazuje na bombkę z Małą Mi i mówi "Mi Ma". Bombki od koleżanki forumowej z zeszłego roku.. dziękuję jeszcze raz
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:28, 28 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Pytanie do Cię

http://www.ogrodowisko.pl/watek/160-verbena-bonariensis-werbena-patagonska?page=28#post_3


Odpowiedziałam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 16:32, 28 gru 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mala_Mi napisał(a)

Na tle telewizora lepiej widać tę mgłę świąteczną

Robiłam Twoją sałatkę rybną... nawet nie wyjęłam na stół.. w głowę zachodzisz co tu można było spaprać... z moim talentem można Spaprałam

Dziś zamiast obiadu i garów..była wycieczka rowerowa.. o tej porze roku rower.... szok...


A z życzeniami jest tak, że chciałabym złożyć je dla wszystkich kogo lubię.. a to nierealne z przyczyn czasowych.. no i regulamin i zdrowy rozsądek.. nie mogę 100 jednakowych życzeń wkleić na forum.. 100 różnych to mnie śmierć zagryzie Taka świnia jestem.. albo Mała Mi.... Muminek pokazuje na bombkę z Małą Mi i mówi "Mi Ma". Bombki od koleżanki forumowej z zeszłego roku.. dziękuję jeszcze raz


To ją też świnia bo zrobiła jak Ty. Po to chyba wątek życzeniowy Buziaki Mi Ma
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
16:42, 28 gru 2015
wątek życzeniowy świetna sprawa! chyba by mnie trafiło latać po watkach i wklejać życzenia...a jakby tak jeszcze kogoś niechcący ominąć ...to obraza majestatu na całego.


PS. T był na rowerze przed świętami i wczoraj przed obiadem tez na godz. myknął...mnie jakoś trudno na rower zagonić ....czasem krajoznawcze wycieczki robię ale warunki pogodowe muszą być z wyższej półki...no i ...nie mam takiego stroju ...to jak jeździć?
Katkak 17:27, 28 gru 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wycieczka rowerowa zamiast garów - dla mnie bomba . A ja dziś w ogródku podziałałam, a wieczorkiem na ćwiczenia. Oj, jest co spalać . Ściskam Aneczko .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
polinka 17:38, 28 gru 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
U nas też była wycieczka na dwóch kółkach tyle, że mechanicznych
Pogoda wymarzona na wycieczki, ubranie adekwatne do warunków to szkoda tracić takich fajnych dni. Kiedyś nie do pomyślenia były wypady motocyklowe w grudniu...mam nadzieję, że za kilka lat nie będzie to standardem...

Pozdrawiam Anek
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies