Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Lukasz2013 22:36, 28 gru 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Widziałem cóż popieram.
Rumianka 23:04, 28 gru 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Składając życzenia nie wiedziałam, że łamię regulamin. Mało tego, miałam wręcz wyrzuty sumienia, że nie wysłałam ich dużo, widząc w jakich ilościach inni to czynili.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Mala_Mi 23:16, 28 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iwk4 napisał(a)
Aniu, poczytałam dziś o werbenie twoje rady, wykopałam kilka sztuk do doniczek i teraz mi doradź, czy przyciąć ją teraz i zacząć robić sadzonki, czy zostawić jeszcze i czekać. Chodzi mi o tę doniczkową
Buziaki zostawiam poświąteczne.
U ciebie Thomas też cały w liściach?


U mnie sporo róż w liściach, a niektóre kwitną.. Thomas też...

Werbenę skróć. Nawet możesz dość mocno.. i potem też ją przycinaj. Ja w tym roku nie brałam do doniczek.. mam trochę nasion. Jak padną to wysieję, ale tym razem do gruntu. Nie bawię się już w nasionka, mam za mało parapetów.
Tylko pomidory i ogórki. Albo aż pomidory i ogórki.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 07:39, 29 gru 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Aniu też jadę dzisiaj po ziemię do róż, czas je obkopczykować bo jest 'wreszcie' mróz -8 to może powstrzyma wegetacje bo cuda zaczynają się dziać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Agania 12:01, 29 gru 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pytałaś o gry planszowe, ja bardzo lubię grać w kosteczki ale to bardziej gra logiczna: Qwirkle

Moje dzieci lubią powracać do zabawy przy prostych grach towarzyskich:
1. Wsiądź do pociągu

2. Osadnicy

3. CV
Reszta jest bardziej wymagająca

A kupić można na stronie www.rebel.pl

Oni bardzo szybko realizują zamówienia, mają duży wybór i są naprawdę solidni.

Druga alternatywa to wypożyczenie gry zanim się kupi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
margaretka3 12:10, 29 gru 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aniu, ja zaproponuję Jengę, karcianą UNO i Pędzące żółwie - z wielu gier moich synów te są moje ulubione (szczerze mówiąc, w tę ostatnią, najbardziej zdawałoby się dziecięcą, ja chętniej gram niż moje dzieci). Przy wszystkich jest dobry ubaw i świetna zabawa
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Gruszka_na_w... 13:14, 29 gru 2015


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Nie wiem, czy to ważne, ale informuję, ze trylogię autorstwa Małej Mi i jej ogrodowiskowych przyjaciół przeczytałam i jestem już na bieżąco. Pasjonująca lektura! Ileż dramatycznych zwrotów akcji! Zapewniam niemy podziw. Ogród przepiękny, a jego właścicielka na niebanalną osobowość. Gratuluję!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margarete 13:40, 29 gru 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)

Na tle telewizora lepiej widać tę mgłę świąteczną

Robiłam Twoją sałatkę rybną... nawet nie wyjęłam na stół.. w głowę zachodzisz co tu można było spaprać... z moim talentem można Spaprałam

Dziś zamiast obiadu i garów..była wycieczka rowerowa.. o tej porze roku rower.... szok...


A z życzeniami jest tak, że chciałabym złożyć je dla wszystkich kogo lubię.. a to nierealne z przyczyn czasowych.. no i regulamin i zdrowy rozsądek.. nie mogę 100 jednakowych życzeń wkleić na forum.. 100 różnych to mnie śmierć zagryzie Taka świnia jestem.. albo Mała Mi.... Muminek pokazuje na bombkę z Małą Mi i mówi "Mi Ma". Bombki od koleżanki forumowej z zeszłego roku.. dziękuję jeszcze raz


Fajne te twoje muminki....ja też ze swoimi maluchami spędzałam świeta u nich w domu, Mikołaj do nas osobiście nie dotarł ale kosz z prezentami pod drzwaimi zostawił...ale było radochy, okrzyków, zachwytu i śmiechu....

A propo's sałatki rybnej - cóz mówi sie trudno...następnym razem jak sie spotkamy znów zrobie to pojemy, ja jak co roku zrobiłam 3 wielkie słoje po jednym dla mamy, dla dzieci i dla mnie i juz nie ma po niej sladu

Rowerowych wypadów zazdroszcze, choć może nie do końca bo te wasze górki i pagórki całkiem spore sa .....a ja wole pedałować po równym....
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Urszulla 16:24, 29 gru 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Lubię zdrowy rozsądek

Masz świetną kondycję fizyczną bo dbasz o nią nawet w grudniumiałam przez kilka dni pojeździć na basen,bo dawno nie byłam-Łukasz chorował cały prawie listopad a teraz nieoczekiwanie mnie choroba rozłożyła. Więc się kuruję i zaglądam z przyjemnością na forum bo dawno nie miałam lepszej do tego okazji

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
chelll 22:51, 29 gru 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Polecam grę "Dobble". Łatwa, szybka i zabawna. Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies