Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

mira 23:26, 29 gru 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Dzisiaj też róże okopczykowałam i to mi wystarczyło za rower też
Ja lubię kopaczy jesli chodzi o gry a w Sylwestra będę wywijać z dwójką gier nie trzeba

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 11:42, 30 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rumianka napisał(a)
Składając życzenia nie wiedziałam, że łamię regulamin. Mało tego, miałam wręcz wyrzuty sumienia, że nie wysłałam ich dużo, widząc w jakich ilościach inni to czynili.


Bez przesady.... miło, że się starałaś Ty i inni.
Z drugiej strony to wina tych co są już dłużej, w tym i moja, że "nowym" nie powiedzieliśmy,że odchodzimy od tej tradycji. Miła tradycja, ale bardzo zapychająca Forum. Tak jak pisałam wyżej.. zajmuje czas, powoduje stres czy kogoś nie pominęliśmy i dla innych obserwatorów jest to po prostu nudne. U każdego to samo...

I taki jeżyk z życzeniami jet śliczny, ale w setnym wydaniu jest już denerwujący, nawet jak intencje były miłe, to.. takie życzenia robią po prostu za spam.
Jak dostaję nawet dwa słowa napisane własnoręcznie, to odbieram to jako coś co jest dla mnie.. a jak widzę to samo u każdego to już traktuję jako spam.

I nie chcę nikogo urazić.. dobrze rozumiem intencje.. ale w okresie świątecznym nie zaglądam na Forum bo mnie ono denerwuje. Przewijanie tych samych życzeń i obrazków jest po prostu wkurzające.

Ale jest to wina też i moja, bo mogłam napisać o tym ....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:45, 30 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mira napisał(a)
Dzisiaj też róże okopczykowałam i to mi wystarczyło za rower też
Ja lubię kopaczy jesli chodzi o gry a w Sylwestra będę wywijać z dwójką gier nie trzeba

pozdrawiam


Ja wczoraj kopczykowałam przy ...latarce.. wydzierałam przekompostowaną darń zza jodeł.. wynosiłam w wiaderku do taczki.. i tak 7 pełnych taczek wydłubałam mojej ziemi z odzysku. Wystarczyło na 20 kilka róż. Dołem liście oberwałam by kopców nie robić na liście.. Dziś mam ręce wyciągnięte do ziemi..
Super róże wyglądają z liśćmi i z kopcami.. aż foto zrobiłam..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:57, 30 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zapisuję Wasze typy.. na razie kupiłam DIXIT i Karierę polityczną, bo tylko to było z Waszych propozycji i moich typów wynoranych na internecie. Ale jak się znudzą to kupimy następne Sylwester z dziećmi i znajomymi, wiec będzie z grami

Wrzucam w jeden post, łątwiej poszukać potem

Chell - Dobble

Margeretka - Jenga, karciana UNO i Pędzące żółwie

Agata - Qwirkle, Wsiądź do pociągu, Osadnicy, CV (Pociąg był do kupienia, ale strasznie drogi )
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:59, 30 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Urszulla napisał(a)
Lubię zdrowy rozsądek

Masz świetną kondycję fizyczną bo dbasz o nią nawet w grudniumiałam przez kilka dni pojeździć na basen,bo dawno nie byłam-Łukasz chorował cały prawie listopad a teraz nieoczekiwanie mnie choroba rozłożyła. Więc się kuruję i zaglądam z przyjemnością na forum bo dawno nie miałam lepszej do tego okazji



Kondycję mam beznadziejną.. stan zdrowia jak niektórych róż..
Róże które chorowały nie maja wogle liści.. i tych nie kopczykowałam...


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:01, 30 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Margarete napisał(a)


Rowerowych wypadów zazdroszcze, choć może nie do końca bo te wasze górki i pagórki całkiem spore sa .....a ja wole pedałować po równym....


No cóż .. pierwszy raz prowadziłam rower pod górkę.. nie zmogłam....

A sałatka??..winę zwalam na ryby.. bo te mrożone składają się tylko z wody..

Ptaki już jeżówki oskubały




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:03, 30 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
Aniu też jadę dzisiaj po ziemię do róż, czas je obkopczykować bo jest 'wreszcie' mróz -8 to może powstrzyma wegetacje bo cuda zaczynają się dziać


Cuda są.. tak ciepłego grudnia to ja nie pamiętam.

Ziemię jednak wydarłam swoją.. a zaoszczędzone pieniądze poszły na gry

Ciemierniki w pąkach, wrzośce kwitną, prymulki, róże.. kosmos..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:09, 30 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Nie wiem, czy to ważne, ale informuję, ze trylogię autorstwa Małej Mi i jej ogrodowiskowych przyjaciół przeczytałam i jestem już na bieżąco. Pasjonująca lektura! Ileż dramatycznych zwrotów akcji! Zapewniam niemy podziw. Ogród przepiękny, a jego właścicielka na niebanalną osobowość. Gratuluję!


Masz rację... ta trylogia powstała dzięki przyjaciołom.... nie był to do końca monolog

Podziwiam, za wytrwałość... parę razy obiecywałam, że stawiam flachę temu kto przeczyta.. teraz musisz się po tę falchę zgłosić osobiście. Zapraszam serdecznie

I zapraszam do tworzenia kolejnego tomu trylogii...... być może z nowym rokiem będzie nowy wątek.. a teraz gonię po zakupy, bo sylwestrujemy u mnie..a kuchnia to dla mnie wyzwanie gorsze niż cokolwiek innego na świecie..

PS. Rewizytę złożę, ale w spokojniejszym okresie.. a teraz szykujemy się do Nowego Roku.

PS.2 Mój eM zawsze mówi, że nie wie czy w ten dzień ma się cieszyć czy się martwić..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malkul 12:10, 30 gru 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Mala_Mi napisał(a)


Cuda są.. tak ciepłego grudnia to ja nie pamiętam.

Ziemię jednak wydarłam swoją.. a zaoszczędzone pieniądze poszły na gry

Ciemierniki w pąkach, wrzośce kwitną, prymulki, róże.. kosmos..




u mnie też jeden ma takie paczki, dziś nasypałam na nie kory bo piździ
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Gardenarium 12:42, 30 gru 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pooglądałam, poczytałam i zapytam czy podsypywałaś ziemię podczas sadzenia ciemierników, a jeśli tak to jaką?

Moje białe całkiem rozwinięte, a te ciemne w pąkach nawet większych. Okryłam nieco gałązkami cisa, bo takie miałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies