Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

MirellaB 23:22, 15 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ania, ale Magda u mnie wstawiłam Ci zdjęcie szałwii po zakupie jak sadzonki wyglądały - były bardzo ładne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
paulina_ns 06:42, 16 maj 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Ania, ale Magda u mnie wstawiłam Ci zdjęcie szałwii po zakupie jak sadzonki wyglądały - były bardzo ładne


Mogę prosić namiary na prv tej szalwi, bo ja raczej u siebie nie dostanę.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Makusia 07:22, 16 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ja też uprzejmie proszę o namiary na szałwie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
frezja 08:56, 16 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
AnnaCh napisał(a)
No i jedno z tych miejsc, których nie powinnam pokazywać, ale co mi tam... Żurawki i tawuły rekompensują, berberysów jeszcze nie widać.


A co z prawej ??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
AgataP 09:10, 16 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ania, no też idziesz do przodu jak rudy 102, nic Cię nie zatrzyma
Rabatka półokrągła super, ja też mam stipę - od Krysieńki, muszę ją wsadzić natentychmiast Poza tym pięknie.

Wspomnianą szałwię deep blue też kupiłam już rośnie, a ja czekam na kwitnięcie. Jestem jej bardzo ciekawa
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 09:15, 16 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania macham
u mnie w sobotę tez strasznie lało
stipę widać (w zbliżeniu )
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AnnaCh 09:29, 16 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sylwia, nie żurawki rosną tam rok lub dwa. Kiedyś były trzy inne, jasne niestety wyleciały, bo słońce je paliło, zamiast nich dałam tawuły, a w tym roku po zimie ciemne wyglądały jak suche placki, wkurzyłam się i wykopałam, zamiast są berberysy, żeby kolorystykę, która była zachować Te wyglądają, jakby zimy nie było
Na zdjęciu to akurat nie poziomki, a truskawki Ale poziomki też mam, całe kwiatkami obsypane

Mirella, gdzieś musiałam przeoczyć to zdjęcie. Zamówię, tylko jakoś tak mi schodzi, jakaś nieogarnięta jestem ostatnio

Paulina, Marta, wyślę na prv

Ewa, a po prawej jest trawnik i zaczyna się półokrągła rabata z The Fairy
Zobacz tutaj

Agatko, a gdzie kupowałaś? Stacjonarnie czy w necie?
Anita ją miała, można u niej w wątku zobaczyć.

Kamila, dobrze, że stipę w zbliżeniu zobaczyłaś, a nie chwasty Muszę koniecznie kupić korę, bo zaraz mnie zarosną
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kasja83 09:31, 16 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Ania-macham!Fajnie się dzieje-u Ciebie to zawsze do przodu,czasami po troszku,ale zawsze coś nowego.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AgataP 11:42, 16 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ania jakiej szukasz szałwi? U siebie mam dużą, małą deep blue dopiero kupiłam i nie wiem jak się wysiewa, okaże się w przyszłym roku. Jak będziesz chciała tą dużą to daj znać, po kwitnieniu mogę dzielić, a i siewki też znajduję
____________________
Z Pszenicznej...
AnnaCh 12:14, 16 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, dziękuję bardzo No właśnie po malutku, ale do przodu

Agatka, no właśnie tą małą chcę. Dużą to gdzieś u teściowej i mamy bym znalazła. Dzięki za chęci
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies