Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 00:26, 15 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Marta, wszyscy piszą, że w ziemi porządnie ruszy Mam nadzieję
____________________
Ania - Malutki pod lasem
L00zak 09:07, 15 maj 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Ruszy, ruszy
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
iwka 10:45, 15 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Moja nie zdążyła ruszyć i coś ją zjadło

Aniu ta rabata będzie piękna
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
olga80 10:51, 15 maj 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
A ja myślałam,że tylko moja stipa tak wygląda mam nadzieje,że na rabacie nabierze masy )
____________________
Teresa Moje małe królestwo
LyraBea 10:53, 15 maj 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Dzień dobry. Jak tu pracowicie. Ile roboty dobrej tata wykonał.
elmagra napisał(a)
Mnie by się też przydał taki facet z pomysłem i zapałem do pracy w ogrodzie Jakby co, to jestem następna w kolejce

Marga napisał(a)
Co ja bym dała za pracowitego chłopa w ogrodzie! Może Twojego tatę smacznym obiadkiem przekupię?
Aniu, podglądam na bieżąco. Jasio w taczce to super słodziak, roboty u Ciebie idą w expresowym tempie, wiaty zazdraszczam, a rabatki będą jeszcze piękniejsze jak sie rozrosną.
Melduję, że roślinki posadzone Ręce mi się trzęsły przy stipie taka delikatna Jeszcze raz dzięki i 100 buziaków przesyłam.

I mnie by się pracowity chłop przydał...W ogrodzie oczywiście Teraz to jakikolwiek chłop by w obejściu się przydał, bo 0 chłopa na stanie. Chyba się tego lata zajeżdżę.

Warzywka dorodne, gdzie mi do Twoich z moją rzodkieweczką. No i te skrzynie na warzywa...No bajka.
Zazdroszczę obwódek, które konsekwentnie, metr po metrze pojawiają się w Twoim ogrodzie. Ładnie porządkują teren i wyznaczają granice rabat. Też mi się tak marzy.
____________________
Beata
AnnaCh 11:06, 15 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Michał, no myślę, że w końcu ruszy

Iwonka,
no czytałam, że cm nad ziemią Ci zostało Rabata piękna, tylko powiedz mi co tam jeszcze dodać? Myślałam, ponieważ to przedogródek, żeby dać tam przy obwódce żywopłocik z bukszpanu, ale sama nie wiem. Jesienią chyba dam czosnków i mam liatrię do przesadzenia, bo w zeszłym roku bez wyobraźni wsadziłam przy jaśminowcu, a ten (no nie pomyślałam, że jaśminowiec rośnie ) za chwilę ją zasłoni. Pomyślałam, że te dwie kępki wykopię, podzielę i dam tam przy tych różach.

Tereniu,
z tego co zdążyłam się zorientować, to u wszystkich taka Nawet Iwonka ostatnio swoją pokazywała i też ma takie kępki i pokazywała zdjęcie jesienią, to aż trudno uwierzyć, że to z tych kępek takie śliczne trawki

Beatko,
no ja się bardzo cieszę, że mam takiego dojezdnego, co mi coś porobi, bo moich dwóch miejscowych to nie bardzo. Duży zatyrany zawodowo, nawet ostatnio nie ma czasu trawy skosić, a mały za mały i na razie raczej szkody ogrodowe wyrządza, nie pomaga
____________________
Ania - Malutki pod lasem
lojalna_ 11:19, 15 maj 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pracus z Ciebie poppiel u mnie ja mam zadarnione chwastami.

Przy jade na pomidorki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Jana 14:26, 15 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
widzę stipę, ja jej nie wysiewałam....a widziałaś jaką ma Beata z początkującej ogrodniczki?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Luteczka 15:48, 15 maj 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
No to mnie pocieszyłaś tą stipą , moja podobna
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Anda 15:58, 15 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33619
Bratki robią za Deep Blue, dobre Stipę niedługo będzie widać, tylko sie troszkę cieplej zrobi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies