Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

MirellaB 15:59, 16 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
To zdjęcie wstawione przez Magdę dla Ciebie jest u mnie na wątku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AnnaCh 19:13, 16 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mirella, później zajrzę, bo teraz jeszcze z Jasiem idę na spacerek

Od razu po pracy w czasie Jasiowej drzemki udało mi się skosić pół trawnika Nie wiem kiedy drugie pół, a ciągle deszcze zapowiadają
Szerszy kadr i od razu lepiej Nie?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
donia76 19:17, 16 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Aniu ze skoszoną trawką zawsze wszystko lepiej wygląda
Widzę że masz tak samo jak ja też wszystko robię jak mój malutki śpi bo inaczej się nie da a Jasio ile ma latek?
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
MirellaB 19:30, 16 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Lubię takie szersze ujęcia ogrodu Bardzo ładnie wygląda Ale się zmieniają nasze ogrody
Zimno u mnie dzisiaj, a Ty w ogrodzie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AnnaCh 23:00, 16 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aldonka, jeszcze podkaszanie, ale to kosmetyka, najpierw muszę skosić drugie pół, a nie wiem kiedy Mój Jasiek w styczniu skończył dwa latka A Twój?

Mirelka, no zmieniają się na plus pod wpływem Ogrodowiska
U mnie też okropnie zimno, ale wyszłam, bo jak słonko zaświeciło i troszkę osuszyło trawę, to musiałam, bo już nie mogłam na nią patrzeć. I tak tylko połowa zrobiona, ale zawsze
____________________
Ania - Malutki pod lasem
tulucy 23:15, 16 maj 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Bezczelnie zgapiam Twoje połączenie kostki i płyt do kącika pod pergolą potrzebuję utwardzić kawałek pod fotel i powinno być ok - musi, bo mi się takie podoba tylko u mnie będzie jeden kolor, bo kostka też naturalna szara
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
elmagra 23:38, 16 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 331
Ania, jaki piękny trawnik. Zazdraszczam pozytywnie i z uśmiechem
____________________
Ela
AgataP 08:42, 17 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
AnnaCh napisał(a)
Mirella, później zajrzę, bo teraz jeszcze z Jasiem idę na spacerek

Od razu po pracy w czasie Jasiowej drzemki udało mi się skosić pół trawnika Nie wiem kiedy drugie pół, a ciągle deszcze zapowiadają
Szerszy kadr i od razu lepiej Nie?


super, ja lubię kosić trawę, lubię ogród z przyciętą trawą i lubię zapach skoszonej trawy hahahah Ania co zamierzasz sadzić w cypelku?
za deklem? od oczyszczalni? szamba? Kurna ja mam taki od wody, w dodatku wyższy i niebieski, daje po oczach fest
____________________
Z Pszenicznej...
AnnaCh 08:49, 17 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łucjo proszę bardzo Praw autorskich nie mam na to połączenie

Ela, piękny to on jest z daleka, na zdjęcu Muszę nad nim popracować

Agatko, tez lubię zapach skoszonej trawy. Kosić trochę mniej, zwykle robi to M., ale teraz zatyrany,
Dekiel jest od butli z gazem. Przed powiększeniem rabaty był na środku trawnika, bez sensu to wyglądało, więc włączyłam go w rabatkę. Sama nie wiem co tam posadzę, bo koncepcje zmieniają mi się co chwilę. Chciałabym tam Vanilkę, jako siostrę dla jednaj, która już tam jest na tej rabacie i nie wiem co dać na obwódkę. Pociągnąć dalej bukszpany? Czy może dać lawendy, czy tawuły?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anbu 11:12, 17 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
AnnaCh napisał(a)

Szerszy kadr i od razu lepiej Nie?


Fiu, fiu Francja elegancja Psze Pani Ślicznie
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies