Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

L00zak 14:14, 29 maj 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Aniu też myślę, że nie dodadzaj więcej
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
yolka 14:29, 29 maj 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Super było poznać taką wesołą energetyczną dziewczynę Poproszę przepis na zielony placek-rewelacja
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Zana 15:57, 29 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aniu przepięknie kwitnie Ci ta krzewuszka. Gratuluję wschodzącej trawki! To jest radocha. Zgadzam się z dziewczynami co do trzeciej hortki, dałabym ją przy kółku zamiast tego tufciaka. Za to zastanowiłabym się nad tymi dwiema z przodu. Mnie się wydaje, że z nimi będzie za dużo. Jakbyś je stąd zabrała to będziesz miała dużo miejsca na inne rośliny. Gracki z tyłu, hm trudna sprawa. Na pewno dwa pomiędzy limkami, a trzeci... no nie wiem, nie doradzę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Marga 18:32, 29 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aniu, Twoja biała krzewuszka, plenna i niewymarzająca, czy to ta sama co mi dałaś?
Zgadzam się z dziewczynami, że Limkę posadzić w miejsce tufciaka, a te dwie z przodu zawsze możesz za rok sobie przesadzić gdzie indziej jeżeli będzie za dużo
Fajna relacja z wizyty u Bożenki, ogród prześliczny.....i podoba mi się Twój kolor włosów, pasuje do Ciebie
____________________
Ogród dla moich synków
ryska 19:36, 29 maj 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Aniu dziękuję za wspólnie spędzone chwile, było świetnie i pochwalam Twoje smaczne ciasto
Do zobaczenia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
olga80 21:53, 29 maj 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Aniu zazdroszczę wizyty zobaczyć taki ogród na własne oczy
Jeśli chodzi o hortkę to posadziłabym ją na miejscu wysuniętego tufciaka.

Pozdrawiam
____________________
Teresa Moje małe królestwo
AnnaCh 21:54, 29 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Przepraszam poodpisuję jutro, dziś tylko jeszcze zacytuję sobie zdjęcie od Bogdzi, żebym wiedziała kto jest kto
Bogdzia napisał(a)


Prosicie o identyfikację więc podpiszę wg Ani zdjecia

Od lewej stoją: Kasya, Rozark, Ryska, Mariolka(koleżanka Margarete i juz i nasza), Kasia-Luiza (nie ma watku ale ostatnio pokazywalismy jej piękny ogród na pierwszomajowym spotkaniu)Yolka, Danusia -koleżanka Pani Przyrody i równiez juz nasza, Ja czyli Bogdzia, Ewa-Luteczka w niebieskiej bluzce, Justyna eee-tam, Robert, Małgorzata O, Jankosia, Anna Ch, Karoka, za Karolą jasne własy Mathildis, Pani Przyroda,Anipla, AgataC,Ania z ogrodu z pergolą, Ren 133, Chell z koleżanką i M ale czyj M nie wiem,
siedza od lewej: Ewsg, Margarete, Nikita, Luki, Mała Mi, Ela kuzynka Margarete zaprzyjaźniona z nami, Dorota 123.
Fotografie robiło conajmniej pięciu mężów i byli jeszcze GabiK z Jarkiem i Laurką, Kuklik z fajnymi dzieciakami-młodzieżą i mój syn z wnusią.


Iwka miała rację, włosy mam pod kolor RH
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anbu 21:58, 29 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ale fajowa ekipa
____________________
Ania Ogród Ani :)
MirellaB 22:03, 29 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ania gracki chcesz sadzić? One duże są bardzo, może lepiej Miskanty ML? Dodadzą ładnego koloru na rabacie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 22:03, 29 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ile razem hortek na tej rabacie ma być?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies