Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 21:32, 25 lip 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
i jeszcze









____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 13:00, 26 lip 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Gosia co robisz z nasionkami babtysji? sie tak zastanawiam czy swoich nie rozsiac? musze 3 babtysje przesadzic w inne miejsce bo tak zarosły ze zaslonily malego lucky strike i ta moja mega mala ale przepiekna brzozencja ginie w tłumie. cudo wiosna trafilam nie szczepione na niskim pniu ale zrobiony parasolik. za grosze z wielka bryla korzeniowa, mezaty mial problem by wtachac do auta. pochwale sie tez kiedys formankiem alez cudaka utrafilam. w urlop chce mu cos posadzic do towarzystwa, bo na razie taki sam goły golusienki sie prezentuje
____________________
Ogrod nad bajorkiem
13:09, 26 lip 2018
Gosiek33 napisał(a)
dla Halinki




ja jestem z tych co lubia szerokie kadry

masz spory ogród i całkiem juz gesto obsadzony
Bogdzia 20:23, 26 lip 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosia piękne widoki pokazałas.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gruszka_na_w... 21:33, 26 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Tak nam skąpisz szerszych kadrów, a one takie urocze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
zawitka 08:24, 27 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Przepiękny ogród Gosi. Nie uwierzysz ale w nocy się budzę i go widzę .Mnóstwo w nim odmian siedzą całymi kępamii dają niesamowity efekt a jakie zapachy!!!!!.Zobacz u mnie ta piękna biała roślinka którą dostałam od Ciebie jak się nazywa???/
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosiek33 06:55, 01 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
Gosia co robisz z nasionkami babtysji? sie tak zastanawiam czy swoich nie rozsiac? musze 3 babtysje przesadzic w inne miejsce bo tak zarosły ze zaslonily malego lucky strike i ta moja mega mala ale przepiekna brzozencja ginie w tłumie. cudo wiosna trafilam nie szczepione na niskim pniu ale zrobiony parasolik. za grosze z wielka bryla korzeniowa, mezaty mial problem by wtachac do auta. pochwale sie tez kiedys formankiem alez cudaka utrafilam. w urlop chce mu cos posadzic do towarzystwa, bo na razie taki sam goły golusienki sie prezentuje



Pierwszy raz zakwitła i zawiązała nasiona. Nie wiem zatem czy sie wysieje. Wiosna się okaże. Sama nie będę wysiewać. Z przesadzaniem może być kłopot bo ona ma bardzo głęboki korzeńpalowy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:57, 01 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
eee_taam napisał(a)


ja jestem z tych co lubia szerokie kadry

masz spory ogród i całkiem juz gesto obsadzony



Staram się większość rabat bylo obsadzonych dopiero na jesieni a wiosną robiłam kolejne nasadzenia.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:58, 01 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bogdzia napisał(a)
Gosia piękne widoki pokazałas.



Staram się
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:59, 01 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Tak nam skąpisz szerszych kadrów, a one takie urocze.


W szeroki kadr zawsze coś niepożądanego wlezie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies