Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 09:26, 14 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
nooo moja kochana pieknie, wiesz ze wywaliłam wszystkie mikołajki? zaczeły mnie drażnic, bo zamszycone okrutnie. Ale juz widze, ze w innych miejscach sie porozsiewały.

Ussuryjski bomba, kiedys i moj taki bedzie. Na razie 2 gałązki niczego przypomnij ile Twój ma lat? Bo ma pamiec dobra ale bardzo krotka


Zwykłe mikołajki dawno wycięłam, zwróć uwagę, że to niskopodłogowa odmiana. Padła po posadzeniu, ścięłam a teraz pięknie odbiła


Za to fotergille na razie słąbo kolor pokazują. Fotergilla większa żółta się robi


Ussyryjski chyba trzeci rok ma
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 10:16, 14 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
Moje pozostałe 2 fotergile zaczynaja czerwieniec, ta pierwsza płonie. Nie czaje czemu tak jest, ze ta jedna od miesiaca czerwienieje a dwie pozostale pozniej. ta sama odmiana, kupiona w tym samym czasie w tym samym miejscu, stanowisko takie samo, rosna 3 szt. obok siebie.

A ten ussuryjski duzy kupowałaś? moj ma ok. metra 2 cienkie odgałezienia i nie jest za wielki w masie. Nie ukrywam, ze bym chciala tej wielkosci juz miec co twoj pokazany. Mam go pod drugim oknem kuchennym. Z jednej Asahi z drugiej Ussuryjczyk. Mojemu juz liscie opadly, chwile byly czerwone ale to szok po posadzeniu, siedzial w doniczce i nagle bum.

Niskopodlogowe mikolajki tez wywalilam, rwalam jak leci musze przytarasowa uporzadkowac i pozbywam sie niechcianych.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 10:21, 14 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kupowałam wiosną w 2017 cienki patyk, miejsce mu przypasowało i teraz co roku powoli przybiera na masie. Chyba do tej pory takich kolorów nie miał. A zmiany z dnia na dzień. Grujecznik coraz bardziej łysy ale żółty... i tylko kilka listków na jednej gałązce ma brunatno czerwone liście - to dopiero zagadka
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 10:29, 14 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek, a przycinałaś go trochę, żeby nabrał gęstości?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 10:30, 14 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Moje wyrwane mikołajki odbijają będzie czyszczenie aż znikną całkiem... Przegorzany też wywaliłam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Agania 10:47, 14 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
Wczoraj jeszcze tak nie było


Ussyryjski z jedniej i z drugiej strony







Ślicznotek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
TAR 11:03, 14 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
no patrze na te foty i slinka mi leci, moze i moj kiedys tak urosnie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 14:41, 14 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Ussuryjski - bomba! Nie, ja nie mam u siebie już miejsca (
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 14:56, 14 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
inka74 napisał(a)
Ussuryjski - bomba! Nie, ja nie mam u siebie już miejsca (


i ja juz na koncowce, wcisne co najwyzej palmowe albo usune siewki brzoz i zamienie na klony, byloby brzozowo-klonowo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
sarenka 15:08, 14 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
W sumie to nie wo, które zdjęcie zacytować bo wszystkie są takie piękne!
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies